онлайн ігри  

Бесплатные игры на русском: http://igrobank.com/adventures - играть в Приключения. Не требуется регистрация, полный экран и многое другое.

Ігри пригоди

Сторінки:       1   2   3   4   5   6   з   8   »

Пригоди - ігри онлайн

Що може бути цікавіше, ніж пригоди? Про них мріє кожен хлопчисько, та й дівчаткам теж хотілося б відправитися в далекі мандри і випробувати захоплюючі пригоди на собі. А якщо ти ще й шанувальник, наприклад, творів Жуля Верна, то не з чуток знайомий з тим, якими цікавими можуть бути подорожі. Найкращі ігри пригоди зібрані для тебе в цій категорії. Вони дадуть тобі можливість спробувати щастя в далеких походах, стати лицарем або слідопитом. Подорожі в інші світи - теж дуже цікаві пригоди. Уяви себе капітаном зорельота, який відправляється на розвідку до чужих планет, через нескінченний космічний простір. Але є серед всіх безкоштовних онлайн ігор про пригоди і забавні, які можуть підняти тобі настрій. У будь-якому випадку без фантазії і трохи чарівництва не обійдеться. У чому ж чаклунство? Звичайно, в тому, що з тобою нічого не станеться навіть у найнебезпечнішій і страшній пригоді, ти завжди будеш виходити «сухим з ​​води». Ось тільки часу тобі знадобиться немало - не забудь про всі інші справи, адже пригоди дуже затягують!

Дуже популярними іграми в цьому розділі є ігри про пригоди дівчинки на ім`я Даша, вона ж Дора і Даша мандрівниця. Вона дуже любить подорожувати і в кожній грі її чекає нова і захоплююча пригода, такі ігри дуже подобаються дітям від 3-х до 5-ти років, як хлопчикам, так і дівчаткам. Ще дуже популярні гри про пригоди різних мультперсонажей. Ігри про Спанч Боба або про пригоди ворогуючих Тома і Джеррі, не залишать байдужими дітей від 5-ти до 7-ми років. Але найбільше хлопчикам подобаються ігри про пригоди Людини-павука . Кожна з ігор дуже унікальна, немає ніяких повторень, вибираючи нову гру ви відправляєтеся в захоплюючу подорож по новій пригоді з улюбленим героєм, якого ви бачите на екранах телевізора практично кожен день. Для того щоб успішно пройти всі рівні цих ігор, потрібно бути дуже спритним, хитрим і швидким. Адже на те це й пригоди, де ви будете потрапляти в самі непередбачені ситуації, і треба буде на ходу шукати вихід з них. Відпочивайте і одночасно розвивайте свої найкращі якості разом з безкоштовними іграми про пригоди.