онлайн ігри  

Бесплатные игры на русском: http://igrobank.com/aircraft - играть в Самолеты. Не требуется регистрация, полный экран и многое другое.

Ігри літаки

Сторінки:       1   2   3   з   3   »

Ігри літаки онлайн

Літак досить звичні для нас сьогодні і не є чимось надприродним. Звичайно, кожен з вас, дорогі хлопчики, будучи зовсім маленьким, побачивши в небі літак, біг йому навздогін і просив «забрати з собою в політ». Смішна дитяча кричалка цілком здійсненна - майже всі з вас літали на літаках. Але звичайно, не в кабіні пілота. А хотілося б, правда? Цьому потрібно довго вчитися, а поки вам всім надана унікальна можливість вибрати собі будь-яку гру в категорії «літаки» і чудово проводити час перед екраном монітора. Літаки є різні - цивільні і військові, пасажирські та вантажні. Хлопчикам завжди ближче військова тематика, тому в категорії «літаки» чимало ігор про винищувачі, штурмовики, ракетоносці. Але в наших безкоштовних онлайн іграх ти не тільки зможеш виступати в ролі льотчика, ти можеш випробувати свої сили в управлінні рейсів з землі, тобто побути авіадиспетчером. Найважливіше - що в грі ти нікому не зможеш нашкодити, навіть якщо помилишся. Тоді як помилка пілота або диспетчера в реальності може обернутися великою трагедією і людськими жертвами. Грай, отримуй задоволення, вчися відповідальності - тобі вона ніяк не завадить.

В онлайн іграх про літаки ти зможеш пілотувати самі різні літаки, спочатку рекомендується спробувати управляти літаком у простих аркадних іграх, де управління літаком досить просте, потрібно всього лише натискати кнопки зі стрілкам, вліво-вправо і вгору-вниз, таким чином піднімаючи і опускаючи літак й змінюючи його напрямок. Коли ж у вас буде виходити це дуже добре, тоді вже можна переходити і до ігор поскладніше, до ігор симуляторів. Тут вже потрібно враховувати дуже багато чинників, вже не достатньо просто натискати стрілки на клавіатурі, щоб літак слухняно виконував всі ваші вказівки. Потрібно враховувати силу вітру, його напрямок, погодні умови, вагу літака, його габарити, і багато чого іншого. Також є цікаві ігри, де потрібно виконувати приземлення літака і його парковку на спеціальному аеродромі. Що простіше, керувати літаком у повітрі, припаркувати його або приземлити, а може бути найважче злетіти? Відповіді на ці питання ви знайдете в безкоштовних онлайн іграх з цієї категорії.