онлайн ігри  

Бесплатные игры на русском: http://igrobank.com/amour - играть в Любовь. Не требуется регистрация, полный экран и многое другое.

Ігри про любов

Сторінки:       1   2   3   4   5   6   з   9   »

Ігри для дівчаток любов

Одне з найбільш невивчених почуттів, яке може відчувати людина, як духовна істота - це, звичайно ж, любов. Тільки любов знаходиться в центрі багатьох творів відомих романтиків минулого і сучасного. Саме любов здатне створювати драматичні події, які пронизують людей до самих кісточок. Завдяки цьому почуттю створюються пари молодих людей, які з часом переростають в сім`ї. Але любов теж буває різною, вона може бути між близькими родичами, між друзями, але особливу радість приносить любов, яка виникає між чоловіком і жінкою. Дане почуття може виникати вже в ранньому віці. Напевно, багато людей проходили через підліткову любов, яка, досить часто, буває односторонньою через сильну невпевненість хлопчика чи дівчинки. Якщо дивитися на це почуття чисто з біологічної точки зору, то це звичайна хімічна реакція, яка відбувається в організмі людини, але сам механізм цієї реакції і причини по яких вона виникає залишається досі загадкою, що дає можливість письменникам переводити це почуття в розряд якихось фантастичних. За деякими даними, дана реакція протікає у людини певний час і після цього згасає, але вона може перероджуватися в іншу форму більш стійку і тривалу, яка з`єднує людей на все життя.

Тема кохання особливо цікава для дівчаток і в багатьох тематичних іграх вона піднімається. У таких онлайн іграх, гравець зможе переживати почуття радості і страждання разом зі своїми героями, опинятися в круговороті несподіваних подій. Але також бувають ігри, в яких можна відправитися на романтичне побачення або допомагати Купідонові з`єднувати серця молодих людей. У кожному разі тема кохання буде піднята досить широко в іграх з даного розділу.

Також варто звернути увагу, що любов властива не тільки людям, такі почуття можуть відчувати і багато теплокровних тварини, хоча деякі вчені стверджують, що навіть холоднокровні тварини вміють любити. Любові між холоднокровними тваринами в наших онлайн іграх поки немає, але ось любов між собачками і кішками - досить часто зустрічається в іграх з цієї категорії. І якщо вам цікаво дізнатися як протікає цей складний біохімічний процес не тільки у людей, а й у різних тварин, навіть екзотичних, тоді ласкаво просимо, вибирайте вподобану гру і в перед - до любові!