онлайн ігри  

Бесплатные игры на русском: http://igrobank.com/angry-birds - играть в Angry Birds. Не требуется регистрация, полный экран и многое другое.

Ігри angry birds

Сторінки:       1   2   з   2   »

Ігри онлайн angry birds

Незвичайні персонажі - злі птиці, були вигадані для комп`ютерних ігор зовсім недавно розробниками з компанії Rovio Mobile, але за короткий термін стали улюблені не тільки численною дитячою аудиторією, але і дорослими. Сюжетом перших ігор про Angry Birds став бій персонажів з інопланетними свинями, охочими поживитись найдорожчим, що було у птахів - яйцями. Не одна компанія з тих пір використовувала головних героїв популярної іграшки в самих різних цілях - випущено незліченна кількість коміксів, журналів, харчових продуктів під маркою Angry Birds, одяг та багато інших товарів. Ну, а розробники гри продовжують радувати всіх шанувальників новими пригодами Злих Пташок, з несподіваними сюжетами і поворотами подій. Самі птиці розфарбовані в різні кольори і мають різну форму, що не могло не привернути до них уваги. Крім того, кожен з персонажів наділений своїм власним характером і особливостями поведінки. Для виконання поставленого перед ними завдання в грі, птахи повинні діяти по черзі, злагоджено. Вороги у них теж дуже різні, і в підсумку гра виявляється настільки захоплюючою, що відірватися від неї просто неможливо!

На відміну від своєї планшетної версії, онлайн гра Angry Birds має кілька переваг. По-перше - це, звичайно ж, абсолютна безкоштовність, тобто немає ніяких прихованих платежів або побажань відправки смс, які незначно, але все ж таки присутні у версії гри на планшетному комп`ютері. По-друге, безперечною перевагою є величезна різноманітність самих різних версій. Розробники практично щотижня випускають нові, більш удосконалені та цікавіші версії Злих пташок. Є навіть такі кумедні варіанти, де не пташки стріляють по свиням, а зовсім навпаки, свині атакують пташок, які сховалися в потужних конструкціях. Ще однією приємністю онлайн ігри є той факт, що гру не потрібно попередньо встановлювати на комп`ютер, тобто, якщо в планшетному варіанті її потрібно спочатку завантажити з плеймаркета, потім встановити, а потім вже перевірити, подобається вона вам чи ні. Але на нашому ж сайті не потрібно встановлювати ні одну з версій гри, у всіх їх можна грати прямо в браузері, в онлайн режимі. Відкрили, пограли, вибрали іншу версію, і так далі - це набагато зручніше, ніж постійні установки та деінсталяції.