онлайн ігри  

Бесплатные игры на русском: http://igrobank.com/animals - играть в Животные. Не требуется регистрация, полный экран и многое другое.

Ігри про тварин

Сторінки:       1   2   3   4   5   6   з   12   »

Ігри для дівчаток про тварин

Як часто ти спілкуєшся з тваринами? Може бути постійно, якщо у тебе вдома живе котик або собачка, або навіть папужка, рибки. Але в багатьох сім`ях батьки не заводять домашніх тварин, побоюючись, що за ними просто нікому буде доглядати. Справа це дійсно непроста. У цьому ти можеш переконатися, граючи в онлайн ігри про тварин на нашому сайті. І все-таки, незважаючи на те, що догляд за тваринами - велика праця, це ще й цікаве і приємне заняття. І це ти теж зрозумієш в процесі гри. Можливо, твої батьки мають рацію, і ти ще не готова до відповідальності за домашніх вихованців, а може, якраз навпаки. Випробуй свої сили - і спробуй переконати батьків у тому, що ти вже доросла і відповідальна!

У наших іграх віртуальних звіряток можна вибирати за бажанням - від традиційних мешканців міських квартир і будинків до самих екзотичних і незвичайних. Великий плюс гри про тварин в тому, що навіть якщо у тебе не все відразу вийде, твоя тваринка не захворіє і не загине по - справжньому. Тут все не насправді. Саме тому тренуватися в турботі про тварин потрібно починати в грі, і тільки потім - застосовувати свої вміння в житті. Та й батьки, ми впевнені, не будуть в цьому випадку заперечувати!

Для кожної тварини потрібен свій особливий підхід, як велика різниця між кроликом і крокодилом у розмірах, так велика і різниця між підходом у спілкуванні з цими тваринами. Крокодилу неважливо чи будеш ти його гладити та пестити, йому головне бути ситим, тоді він буде задоволений. Але це в реальності, а в онлайн іграх по догляду за тваринами все трохи інакше, крокодильчики також як і зайчики люблять, щоб їх гладили і приділяли їм належну увагу. У цьому й привабливість таких ігор, можна грати з такими тваринами, з якими в реальному житті це навіть уявити собі важко. Але є звичайно і ігри симулятори, де за своєю твариною потрібно доглядати точно також, як і в реальному житті. Вибираєте собі тварину, яка вам ближче по духу і починаєте з ним грати, годувати його, одягати, навіть робити йому зачіски і водити в салони краси для тварин, виявляється і такі заклади теж є, і вони вельми затребувані в наш прогресивний час. Ви ще багато чого корисного і цікавого дізнаєтеся, граючи в безкоштовні онлайн ігри для дівчаток про тварин. Сміливіше вибирайте вподобану вам гру і відкривайте для себе нове й пізнавальне!