онлайн ігри  

Бесплатные игры на русском: http://igrobank.com/arcades - играть в Аркады. Не требуется регистрация, полный экран и многое другое.

Ігри аркади

Сторінки:       1   2   3   4   5   6   з   14   »

Ігри аркади онлайн

Ігри жанру аркади популярні в усьому світі, у користувачів будь-якого віку і статі. У чому ж їх перевага перед іншими? У першу чергу в тому, що такі ігри являють собою цікаві подорожі та пригоди. У них з великим захопленням грають і дівчата, і хлопці, і дорослі. Як правило, в процесі гри персонажі виконують найрізноманітніші дії: бігають, стрибаю, стріляють, захищаються від ворогів, шукають артефакти, збирають бонуси і так далі. Гравець може уявити себе в ролі самих різних героїв, наприклад, в ролі шпигунів, розвідників, романтичних героїв. Користь від ігор жанру аркади очевидна: в ході проходження гри необхідно задіяти найрізноманітніші здібності: логічне мислення, швидкість реакції і навіть інтуїцію. Сучасні безкоштовні онлайн ігри радують хорошою графікою, цікавими сюжетами і різноманітністю завдань. Граючи, ви зможете «переміститися» у просторі та часі, опинитися в самому незвичайному віртуальному світі. Розроблені ігри і для дітей, і для дорослих, і на нашому сайті ми постаралися зібрати найкращі з них.

Коли тільки створювалися перші комп`ютерні ігри, тоді ще не було якихось градацій ігор на категорії, всі вони були одного жанру, який пізніше отримав назву Arcades. У своїй сутності це досить прості, але в той же час не нудні та цікаві ігри, які зі справжньою дійсністю мають мало чого спільного. У аркадах гравець зазвичай керує якимось вигаданим персонажем, або мультиплікаційним героєм, який подорожує по фантастичним світам і бере участь в різних пригодах. Також до цього жанру відносяться і гри абсолютно іншого формату, наприклад, тетріс! Адже немає нічого спільного між бродилкою супер Маріо і тетрісом, але обидві з цих ігор відносяться до цього жанру. Адже це досить прості іграшки, без складних і хитромудрих сюжетів, грати в які одне велике задоволення, і все це без зайвого клопоту. Також, напевно, багатьом знайома гра Пінбол - вона теж відноситься до жанру аркад, вона хоч і має трохи більше схожості з тетрісом, ніж з Маріо, але в той же час сюжет гри досить унікальний. Серед аркадних ігор є багато різних гонок, в які люблять грати не лише хлопчики, але й дівчатка. А все через те, що ці перегони дуже прості в управлінні. Абсолютною протилежністю аркад є категорія ігри симулятори. Адже саме в симуляторах розробники намагаються передати всі нюанси того, що відбувається в грі таким чином, як воно відбувається і в реальному житті, це і є те, що кардинальним чином відрізняє симулятори від аркад.