онлайн ігри  

Бесплатные игры на русском: http://igrobank.com/auto - играть в Машины. Не требуется регистрация, полный экран и многое другое.

Ігри про машини

Сторінки:       1   2   3   4   5   6   з   6   »

Ігри гонки на машинах

На відміну від категорії «гонки» категорія безкоштовних онлайн ігор «машини» не тільки пропонує хлопчикам зайнятися вдосконаленням своїх якостей пілота гоночного боліда, а й проявити логіку, кмітливість і багато інших якостей. Адже в іграх, розміщених тут, мова йде не стільки про гонки, скільки про інші машини - вантажної техніки, будівельної та тому подібних машинах. І навіть не завжди цією технікою потрібно буде керувати. Якщо ти вже втомився від драйву за кермом - спробуй себе в ролі, наприклад, конструктора машини або продавця в автосалоні, в магазині автозапчастин. Заправляй автомобілі на АЗС, організовуй свій бізнес. Ігри про машини дуже різнобічні і допоможуть тобі зануритися в нові, незвідані поки сфери діяльності. Можливо, тобі сподобається гра про салон «прокачування» автомашин, і ти створиш не один шедевр, тюнінгований особисто тобою! А ще ти зможеш уявити себе в ролі паркувальника авто, який надає допомогу недосвідченим водіям на парковці. Відчуй себе таким значущим - без тебе не обійтися! Повір, це весело і цікаво, чи не менше, ніж ганяти по треку!

Машина - це іграшка в руках у дорослого чоловіка, в дитинстві хлопчики грають маленькими машинками, спочатку в пісочниці, а потім і модельними машинками, копіями справжніх автомобілів. Коли ж хлопчики дорослішають і стають чоловіками, тоді їхні іграшки теж `дорослішають`, і це вже не іграшкові автомобілі, а саме справжнісінькі машини. У кожного чоловіка машина служить самим різним способом, хтось на ній заробляє на життя або перевозить свою сім`ю, а хтось просто катається без особливої ​​на те потреби, проте більшість автолюбителів люблять свої машини і раді за ними доглядати, обслуговувати. Також багато хто любить займатися удосконаленням своїх транспортних засобів, комусь подобається перетворювати зовнішній вигляд, а хтось любить облаштовувати внутрішній простір машини, є ще й любителі прокачувати машину в музичному плані, тобто підготовляти машину для участі в змаганнях з автозвуку. У кожної людини свої пріоритети і переваги, і в іграх з цієї категорії кожен може підібрати собі розваги під свої уподобання, ви зможете тюнінгувати, займатися стайлінгом, автозвуком і так далі. Всі ігри для хлопчиків про машини абсолютно безкоштовні і не вимагають реєстрації, насолоджуйтеся!