онлайн ігри  

Бесплатные игры на русском: http://igrobank.com/barbie - играть в Барби. Не требуется регистрация, полный экран и многое другое.

Барбі ігри

Сторінки:       1   2   3   4   5   6   з   7   »

Ігри для дівчаток барбі

Барбі - найзнаменитіша лялька всіх часів і народів, і звичайно, ігри з її участю призначені в першу чергу для дівчаток - прихильниць знаменитості. Практично у кожної дівчинки сьогодні є хоча б одна з цих чудових, геніальних ляльок. Що ж у ній такого геніального? Можливо, її реалістичність, схожість із справжньою дівчиною - тонкою, красивою, яскравою, тобто такою, якою мріє бути будь-яка справжня дівчинка. Барбі з числа тих персонажів, які стали зразком перенесення героїні зі світу іграшок у світ віртуальних ігор. Вона неймовірним чином органічно існує і там, і тут. Адже основне завдання при грі в ляльки у дівчаток - зображувати справжній, реальний світ: годувати ляльку, міняти їй вбрання, знайомити з нареченим, няньчити маленьких діточок, одним словом, це класична гра в дочки-матері. Безкоштовні онлайн ігри надають всім дівчаткам великі можливості в цьому занятті. Користь від рольових ігор очевидна: формування основних навичок, важливих для реального життя: турбота, прояв смаку, творчих здібностей і так далі. Граючи, дівчинки ніби виконують свої бажання, і напевно уявляють себе такими ж красивими, успішними, модними, як і ця чудова і унікальна лялечка по імені Барбі.

В іграх для дівчаток про ляльку Барбі дівчата будуть весело проводити свій час разом зі своїм улюбленим персонажем, з Барбі можна ходити у віртуальні салони краси, де можна на певний час стати її стилістом, зробити їй якісний і гарний макіяж, а також манікюр. Провести омолоджувальні процедури, пілінг, маски для обличчя, скраб і багато іншого, все те, що повинні вміти робити дівчата і в реальному житті, для того щоб підтримувати свою красу в хорошій формі, виглядати витончено і красиво. Також Барбі дуже активна, вона жодного дня не засиджується без діла, вона весь час бере участь в самих різних заходах, ходить на покази мод, дискотеки і вечірки, ходить на прогулянки по природі і займається спортом. Для всіх цих справ у неї повинен бути відповідний наряд, і ти можеш їй допомогти з цим завданням, підбирай одяг згідно кожному заходу і твоя лялька Барбі завжди буде виглядати просто чарівно. А є й такі ігри, де Барбі відкриває свої приховані таланти, виявляється вона дуже любить гонки, як на мотоциклах, так і на автомобілях. І тут розробники онлайн ігор не змогли пройти повз і створили кілька таких іграшок, де Барбі бере безпосередню участь у цих змаганнях.