онлайн ігри  

Бесплатные игры на русском: http://igrobank.com/beauty-salon - играть в Салон красоты. Не требуется регистрация, полный экран и многое другое.

Ігри салон краси

Сторінки:       1   2   3   з   3   »

Ігри для дівчат салон краси

Салон краси - це те саме місце, де періодично повинна бувати кожна дівчина, яка піклується про свій зовнішній вигляд. Але навіть якщо тобі поки це і не потрібно в силу твого ніжного віку, і ти красива без всяких масочек - пілінгів - обгортань і тому подібному, ти можеш надати такі послуги своїм віртуальним красуням - модницям, граючи в онлайн ігри на нашому сайті. Спеціально для маленьких леді ми створили категорію «салон краси» і зібрали тут найцікавіші ігри про мистецтво догляду за собою. 

Краса - як то кажуть, страшна сила, але її потрібно постійно підтримувати, інакше можна з часом і розгубити. Догляд за волоссям, обличчям і тілом - важлива складова життя всіх жінок. І чим раніше дівчинка цьому навчиться - тим краще. Граючи в ігри про салони краси ти дізнаєшся масу цікавих подробиць про правила догляду за руками, обличчям і волоссям. Навчишся того, що салон краси не тільки дозволяє підтримувати в тонусі шкіру, але і допомагає відпочити, розслабитися. Ти зрозумієш, як важливо створити у власному салоні хорошу, спокійну і приємну обстановку, для того, щоб твій заклад користувався успіхом у клієнтів. Навчися основам гарного макіяжу, зачісок - тут можна навіть помилятися і переробляти все заново! Не переживай, якщо щось не вийшло відразу - ігри існують для того, щоб ти могла почати грати в них з початку і наступного разу вже не допустити помилок, які допустила раніше.

Салон краси - це місце, в якому люди можуть перетворюватися самим кардинальним чином. Якщо відвідати просту перукарню і зробити нову зачіску, то зміни в зовнішності звичайно будуть помітні, але не зовсім кардинально. Також можна відвідати салон манікюру, нафарбувати нігті і нанести на них новий малюнок - це звичайно теж помітна зміна, але знову ж, це локальна зміна зовнішності. А ось якщо відвідати хороший салон краси і провести там комплекс заходів, то зміни в зовнішності будуть настільки помітні, що іноді навіть можуть не впізнати людину, настільки глобальними будуть зміни в зовнішності. У таких іграх ви і навчитеся працювати над образом в цілому, а не окремо з волоссям або шкірою. Тільки комплексний підхід дає бажаний результат по догляду за жіночою красою. І в таких іграх для дівчаток ти зможеш пізнати базові принципі по догляду за своєю зовнішністю, це не просто приємне проводження часу за цікавою грою, це ще й навчальний процес, який буде дуже корисним для кожної дівчинки.