онлайн ігри  

Бесплатные игры на русском: http://igrobank.com/billiards - играть в Бильярд. Не требуется регистрация, полный экран и многое другое.

Більярд - ігри онлайн

Ігри онлайн більярд

Більярд - одна з найпопулярніших ігор у світі, адже ще зовсім недавно вона вважалася виключно грою для еліти. Звичайно, розробники комп`ютерних ігор не могли обійти її стороною, тим більше що онлайн гра не менш цікава, ніж гра в більярд «вживу». Якщо ти ще нічого не знаєш про правила більярду, і на справжньому більярдному столі не зможеш закотити ні однієї кульки в лузу - почати можна саме з віртуальної гри. По-перше, вона допоможе тобі вивчити правила. По-друге, ти дізнаєшся, що в більярді сила удару - зовсім не головне. Ця гра інтелектуальна, в ній необхідно ретельно продумувати кожен удар, розраховувати траєкторію руху кульки. Тільки в цьому випадку у грі тобі забезпечена перемога. До речі, більярд - дуже і дуже стара гра, і історикам досі достеменно невідомо, де і коли вона з`явилася. Однак з точністю можна сказати, коли був виготовлений перший більярдний стіл. Це далекий 1469. А виготовлявся стіл, звичайно, для коронованої особи, а точніше - для Людовика XI, та й у подальшому в більярд грали в основному королі і царі. У Росію гру привіз Петро - відомий реформатор. Гра прижилася в нашій країні, і сьогодні тобі надається унікальна можливість - доторкнутися до справжньої старовини!

Більярд в даний час досить доступна гра, і вже не вважається, що в неї грає тільки еліта, кожен бажаючий може відправитися в будь-який спортивний бар і за дуже таки помірну суму грошей пограти в справжній більярд. Але от в тому і справа, що для того, щоб зіграти в партію в більярд, потрібно обов`язково кудись йти. Але ж хочеться грати прямо зараз. Ні, звичайно ж у найбільш затятих шанувальників цієї гри буває і так, що вдома є більярдний стіл, але це тільки якщо дозволяють житлові умови та фінансовий стан, адже мати вдома свій більярдний стіл і в даний час задоволення досить дороге. Так і доводиться більшості простих людей грати в спеціальних закладах. Але як же добре, що є онлайн гри, тут то і можна пограти в свою улюблену гру, та ще й не виходячи з дому, та ще й абсолютно безкоштовно! І можна, на вибір, грати проти комп`ютера або проти свого кращого друга, який буде сидіти з тобою поруч. Управління в іграх досить просте, впорається навіть самий маленький гравець. Не втрачайте часу, швидше вмикайте гру і заганяйте кулі в лузи.