онлайн ігри  

Бесплатные игры на русском: http://igrobank.com/brainteaser - играть в Головоломки. Не требуется регистрация, полный экран и многое другое.

Ігри головоломки

Сторінки:       1   2   3   4   5   6   з   26   »

Ігри головоломки онлайн

Ламати голову не в буквальному, а в переносному сенсі завжди дуже корисно. Головоломки - настільки старі розваги, що навіть складно припустити, коли і де вони вперше з`явилися. Достеменно вченим відомо тільки те, що вже в Древньому Єгипті люди щосили захоплювалися рішенням і складанням найскладніших головоломок - про це свідчать досі не розгадані написи на стінах єгипетських пірамід. Деякі головоломки придумувалися з цілком прозаїчними цілями - з їх допомогою шифрували будь секретні дані, і таємний код для розшифровки був відомий дуже обмеженому колу осіб. Але ми сьогодні говоримо про комп`ютерні ігри, і без головоломок їх «сімейство» було б, звичайно, неповним. За кілька останніх десятиліть розроблена маса комп`ютерних ігор головоломок, і деякі з них - найцікавіші і захоплюючі, для будь-якого віку і статі - ми сьогодні представляємо вам в категорії «головоломки». Безкоштовно, без реєстрації, онлайн, зіграти в будь - яку із запропонованих ігор головоломок може будь-хто, вибравши для себе рівень складності. Задоволення і відмінно проведений час гарантовано, але найважливіше те, що ви відмінно повправляєтеся в кмітливості, логіці і уважності.

Граючи в онлайн ігри головоломки ви будете вирішувати безліч різних завдань і шарад. До головоломок також відносяться і гри з інших категорій і жанрів, а саме такі як: тетріс, лабіринти, кросворди, три в ряд, лінії і багато інших. Звичайно ж в даному випадку всі ігри трохи видозмінені, від свого початкового вигляду в інших категоріях, але грати в них від цього не стало менш цікаво, навпаки, тут вони змінилися й стали ще більш захоплюючими. Вирішуючи всілякі завдання, ви будете використовувати не тільки свою логіку і кмітливість, але також вам доведеться покопатися у себе в пам`яті і згадати потрібну відповідь на поставше перед вами питання. Більшість головоломок не розтягнуто в часі, в них не можна грати дуже довго, тому що гра йде на час, і якщо ви не встигли виконати завдання, за відведений термін, то швидше за все доведеться починати рівень проходити з самого початку, а може бути і саму гру починати з самого початку. Так що будьте уважні, думайте швидко і дійте рішуче, і тоді вас чекає успіх у будь-якій головоломці!