онлайн ігри  

Бесплатные игры на русском: http://igrobank.com/bratz - играть в Братц. Не требуется регистрация, полный экран и многое другое.

Ігри Братц

Сторінки:       1   2   3   з   3   »

Ігри для дівчаток Братц

Знамениті сьогодні на весь світ лялечки Братц з`явилися на світ в 2001 році. Їх творці і не припускали, яку популярність знайдуть їх творіння. Разом з ляльками були розроблені й ігри за участю Братц, які ми сьогодні раді вам представити в окремій категорії, присвяченій цим персонажам. Не помилимося, якщо назвемо Братц основними суперницями знаменитої Барбі, тим більше, що після їх появи вибухнув справжній скандал: компанія, що виробляє Барбі подала позов до суду, де розробники Братц звинувачувалися в плагіаті, тобто просто в крадіжці ідеї. Дійсно, Братц чимось скидаються на Барбі, проте їх цілих чотири і всі вони - різні. MGA Entertainment - «батьки» Братц виграли позов, довівши, що їх ляльки не мають нічого спільного з Барбі. Жасмін, Хлоя, Саша і Джейд з тих пір гордо йдуть по віртуальному і анімаційному світу, про них написані книги, більше того - їх сімейство значно поповнилося. На сьогоднішній день число різних персонажів під маркою Братц досягає 108! Крім дівчаток - ляльок вже випущені і хлопчики, немовлята, підлітки. Є мініатюрні Братц, меблі для ляльок, аксесуари та інше. Ми запрошуємо вас зіграти в різні комп`ютерні онлайн ігри Братц, і сподіваємося, що вони вам сподобаються!

Якщо ти ще ніколи не грала з лялечками сімейства Братц, але при цьому тобі подобається лялька Барбі, то ти просто обов`язково повинна познайомиться і з Братц, ти відкриєш для себе дуже багато нового, новий цікавий ігровий світ, нові можливості, нові сюжети. Братц набагато більш різноманітні ніж Барбі - так вважають шанувальники перших, і між фанатами тих і інших ляльок дуже часто виникають суперечки, які ж з ляльок краще, хто більш сучасний, хто більш екстравагантний і витончений. Але ми не пропонуємо вам вступати в ці дискусії і пробувати довести тій чи іншій стороні, які ж з ляльок краще, нехай цей спір залишиться невирішеним, краще просто вибирайте будь-яку з вподобаних ігор з Братц, відкривайте її сторінку і насолоджуйтеся чудовою грою. Всі флеш додатки про Братц абсолютно безкоштовні і їх не потрібно встановлювати на комп`ютер, грайте в них прямо у вашому браузері, для цього навіть не треба реєструватися на нашому сайті. Також запрошуйте і всіх своїх подруг приєднається до цих прекрасних іграшок, які нікого не залишать байдужими.