онлайн ігри  

Бесплатные игры на русском: http://igrobank.com/care - играть в Ухаживание. Не требуется регистрация, полный экран и многое другое.

Ігри догляд

Сторінки:       1   2   з   2   »

Ігри догляд за дітьми та тваринами

Кожна дівчинка коли - небудь стане мамою, дружиною. У неї буде свій власний будинок, де буде жити її родина, нехай навіть сьогодні дівчинці здається, що до цього часу ще дуже далеко. Але час летить дуже швидко, і вже зараз дівчинка повинна вчитися доглядати за майбутніми дітками і звичайно, за домашніми тваринами, які в неї будуть, а може, є вже зараз. Доглядати - значить, проявляти турботу і увагу, висловлювати найкращі свої почуття. Багато дівчаток допомагають своїй мамі, доглядаючи за молодшими братиками і сестричками, але вони є не у всіх. Гра допоможе тобі навчитися навичкам догляду за дітьми, які напевно стануть в нагоді тобі в подальшому житті. Купай і годуй малюка, одягай його і прогулюйся з ним. Звичайно, це непросто, але так цікаво! Не менш цікаво доглядати тварин - адже їм теж потрібні твої ласка і турбота. Вибери собі тварину до душі - вона обов`язково відплатить тобі за твою працю, якщо ти все зробиш правильно. У наших іграх неможливо заподіяти біль або неприємності по-справжньому, але це не означає, що грати потрібно недбало. Адже ти ж хочеш перемогти? Тільки твоя уважність, співчуття і любов вилікують хворого звірка і викличуть у віртуального малюка посмішку і ніжність. Все, як у справжньому житті!

Більшість ігор для дівчаток про догляд звичайно є симуляторами і максимально наближені до реальних умов, тобто догляд за дітьми за принципом дій в реальності і в грі однакові, але є й інші ігри, де фантазія розробників вийшла за рамки реальності і потрібно доглядати не за дітьми, а наприклад за динозаврами або роботами. Бувають і ігри в яких можна доглядати за інопланетянами, це звичайно має мало чого спільного з реальністю, але на те це і є ігри, де можна зробити те, що в реальності або не доступно, або взагалі неможливо.

Більшість дівчаток люблять домашніх тварин, котів чи собак, а може бути навіть черепах або змій. Але не у всіх батьків є можливість утримувати вдома таку тварину, а тим більше якщо вона досить екзотична. І в такому випадку компромісним рішенням буде віртуальна домашня тварина, яка теж вимагає догляду і любові, але з іншого боку не вимагає від батьків ніяких інших дій, окрім як включити комп`ютер, зайти на наш сайт і вибрати нову безкоштовну гру з цієї категорії.