онлайн ігри  

Бесплатные игры на русском: http://igrobank.com/cars - играть в Тачки. Не требуется регистрация, полный экран и многое другое.

Ігри тачки

Сторінки:       1   2   з   2   »

Ігри тачки маквін

Мультиплікаційні фільми «Тачки» завоювали велику популярність у хлопчиків і дівчат у всьому світі. Герої унікальні, дуже багато жартів і гумору, красиве промальовування фільму - все це зробило свою справу. Сьогодні ми раді представити вам, хлопці, категорію найкращих онлайн ігор про Маквін і його друзів - персонажах знаменитого діснеївського мультфільму. Розробники ігор подбали про те, щоб зробити продовження історії про Блискавку Маквін цікавою та захоплюючою. Звичайно, в першу чергу ігри про машинки цікавлять хлопчиків, але і дівчаткам припадуть до смаку розмальовки «Тачки» або навіть захоплюючі пригоди героїв. Як завжди, на шляху їх чекатимуть пригоди і веселощі. Крім онлайн ігор про персонажів мультика, тут же ти знайдеш і інші ігри про гоночні машинки, все як годиться - «в тему». Забудь про поганий настрій, неважливу погоду за вікном, поклич друзів - і разом ви зможете чудово провести час, граючи в ігри з категорії «Тачки»! Вони несуть тільки позитивні емоції, допомагають відпочити і проявити фантазію. Так, адже ти зможеш не тільки брати участь в гонках, але й самостійно тюнінгувати тачки, «прокачувати» їх і навіть ремонтувати!

Відмінність ігор жанру "Тачки" від інших жанрів про машини в тому, що тут з реальністю немає нічого спільного, фантазія авторів ігор ні в чому не обмежена і машини мало не літають. Тут можна зустріти найрізноманітніші гонки - на час, на швидкість, на знищення. Можна ганяти по різних видах покриття, в пустелі, в лісі, в місті - не дотримуючись правил дорожнього руху. А як прикольно пограти в кармагедон, атакувати один-одного, розбивати машини, в такі ігри можна грати разом зі своїм другом або батьком. У таких онлайн іграх для хлопчиків можна робити все те, що в реальному житті робити не тільки можна, але і просто неможливо. Цей жанр ігор буде цікавий хлопчикам від 3-х років і старше, навіть випускники грають, та й працівники офісів люблять пограти в обідню перерву. І не дивлячись на те, що гонки подобаються більше чоловічій статі, дівчатка теж іноді грають у тачки, настільки тут весело і цікаво, так що ви можете сміливо запрошувати свою сестру або подругу приєднатися до вас і весело провести час біля комп`ютера, граючи в безкоштовні ігри тачки онлайн.