онлайн ігри  

Компьютерные онлайн-игры здесь: http://igrobank.com/cartoons - играть в Мультперсонажи на русском. Во весь экран бесплатно без регистрации.

Ігри про мультики і мультперсонажі

Сторінки:       1   2   3   4   5   6   з   54   »

Онлайн ігри про мультики

Мультиплікаційні фільми - це справжнє чаклунство, казка, подарована дітям і дорослим. Короткі або довгі, мультики люблять абсолютно всі. Більш того, протягом усього свого існування вони зробили величезний вплив на масову культуру людського суспільства. Безумовно, у розробці такого популярного заняття, як комп`ютерні ігри, мультиплікаційні персонажі просто не могли не з`явитися. І саме завдяки їм, можливо, ігри й здобули свою затребуваність. Давайте згадаємо разом найпопулярніших мультперсонажей двадцятого і двадцять першого століття. Чарівна парочка - Том і Джеррі побила всі можливі рекорди за кількістю шанувальників завдяки своїм неймовірним пригодам і «ніжним» відносинам. Діснеївські Дональд, Міккі Маус та інші герої мультиків - ну хто з дітей і дорослих їх не знає? Рожева Пантера - зовсім дивне і незвичайне створення хитра і спритна - навіть отримала власного «Оскара». Людина - павук - спочатку персонаж коміксів, а потім герой всіх без винятків хлопчаків. Сімпсони, Губка Боб - абсолютно божевільні, але від цього не менш цікаві персонажі, смішні і незвичайні. І ще багато, багато інших, вітчизняних і зарубіжних. Всі вони стали невід`ємною частиною ігрового світу, світу сучасних комп`ютерних онлайн ігор.

Час іде і все змінюється, тепер уже буває і зовсім навпаки, спочатку створюється онлайн гра, потім вона набуває надзвичайні масштаби популярності, і у мультиплікаторів не залишається вибору, вони вже приречені зробити новий мультфільм за мотивами цієї популярної гри. Щось схоже було з комп`ютерною грою про пригоди братів Маріо, спочатку була створена саме гра, вона виявилася на стільки популярною, що все, що мало відношення до знаменитого водопровідника ставало дуже і дуже затребуваним - календарі, етикетки, стікери, наклейки та сувеніри. Після такого успіху і вийшов у світ фільм про пригоди водопровідників. Зараз же таких прикладів ще більше. Адже комп`ютерні технології розвиваються, і створити гарну іграшку вже не становить такої важкої праці, як це було раніше, досить лише бажання. Таким чином, герої ігор, які отримали найбільшого поширення потрапляють і на мультиплікаційне полотно. Усіх цих персонажів ви зустрінете в цьому розділі, вибирайте своїх улюблених і грайте разом з ними.