онлайн ігри  

Бесплатные игры на русском: http://igrobank.com/cleanup - играть в Уборка. Не требуется регистрация, полный экран и многое другое.

Ігри прибирання

Сторінки:       1   2   3   4   з   4   »

Ігри для дівчаток прибирання

Прибирання - не саме твоє улюблене заняття, адже правда? Чесно кажучи і наше теж. Але, як не дивно, у грі прибирати набагато цікавіше! Спробуй - тобі обов`язково сподобається! Віртуальне прибирання не вимагає метушні у воді зі шваброю і ганчіркою, не потрібно тягати важкий пилосос з кімнати в кімнату або підмітати віником підлоги. Тут зовсім інша реальність - в іграх про прибирання тобі, як правило, потрібна тільки увага. Потрібно буде уважно вибирати відповідні місця для речей, розсортувати їх і розкласти по поличках. А для цього знадобиться тільки комп`ютерна мишка! Ну чим не чудове проведення часу? Мамам ми поспішаємо повідомити, що для їх дочок ігри в даній категорії будуть не тільки тренуванням уваги і пам`яті, а й навчанням деяких хитрощів процесу прибирання. А це, без сумнівів, стане в нагоді дівчаткам у майбутньому, дорослому житті. Наприклад, вони зможуть зрозуміти, що для впливу миючих засобів на пляму потрібен якийсь час, або що для миття підлоги і посуду не підійде один і той же засіб. Безумовним плюсом віртуального прибирання є відсутність небезпеки пошкодження улюблених меблів та речей маленькими помічницями - адже вони поки не все вміють! А граючи, зможуть навчитися всьому!

Ігри для дівчаток про прибирання чудово розвивають логіку і увагу, адже для кожної речі потрібно знайти своє місце, розставити все на свої місця, це не просто механічна дія, тут потрібно спочатку подумати, що і куди покласти або поставити. Бувають ігри в яких ви опиняєтеся в кімнаті, де творитися справжній бардак після вчорашньої вечірки, а на годиннику залишається зовсім мало часу, до того як прийдуть батьки. І вам в такому випадку потрібно не просто поміркувати, а зробити це дуже швидко, розкласти всі речі по своїх місцях, викинути сміття, відчистити від плям всі меблі і так далі, зробити все можливе для того, щоб батьки не помітили те, що відбувалося в цій кімнаті напередодні. Інакше вас зможуть покарати і більше не залишать вдома на вихідні, а завжди будуть забирати з собою на дачу. Як можна зрозуміти з сюжету ігор, прибирання тут не таке нудне заняття, яким воно є в реальному житті, віртуальне прибирання дуже цікаве і заводне, особливо коли в грі звучить прикольна фонова музика, тоді й процес йде швидше, в ритм з музикою. Навчіться добре і швидко прибирати у віртуальних іграх, і тоді ви будете розуміти як потрібно правильно робити прибирання і у своїй реальній кімнаті.