онлайн ігри  

Бесплатные игры на русском: http://igrobank.com/coloring - играть в Раскраски. Не требуется регистрация, полный экран и многое другое.

Ігри розмальовки

Сторінки:       1   2   3   4   5   6   з   18   »

Ігри розмальовки онлайн

Кожна мама рада порадувати свою дитину новою розмальовкою з його улюбленими героями, але, на жаль, задовольнити всі запити свого чада, які виникають деколи по кілька разів на день, просто неможливо. Та й не варто цього робити. Адже сьогодні до радості і дітей, та їх батьків розроблена маса комп`ютерних ігор розмальовок на всі можливі сюжети, до будь-яких мультфільмів і казок. Та й просто красиві картинки, що ілюструють тварин, птахів, рослини, пори року, всілякі предмети. Ще один великий плюс таких розмальовок - до них немає потреби купувати фломастери і олівці, все передбачено на екрані. Малюк із задоволенням буде розфарбовувати картинки, змінюючи при цьому кольори згідно з власним баченням того чи іншого предмета, а це вже - розвиток творчого мислення. Складність розмальовок батьки можуть вибирати для своїх дітей самостійно, а можна надати вибір дитині. Те, що йому не сподобається, він все одно не стане робити. У категорії «розмальовки» представлено чимало хороших картинок з улюбленими дитячими мультгероями, і все, що знадобиться вміти дитині для того, щоб розфарбувати їх так, як йому хочеться - володіти комп`ютерною мишкою.

Крім того, в кожній онлайн розфарбовці є можливість роздрукувати отриману картинку, також можна роздрукувати і той варіант, який запропонований в грі спочатку, ще без кольорів і відтінків. Тобто батьки можуть запропонувати дитині розфарбувати картинку спочатку за комп`ютером, а потім туж саму дію дитина може зробити вже олівцями або фломастерами. Дивлячись при цьому на той варіант, який вже був зроблений на комп`ютері. Можна і звичайно роздрукувати безбарвний контур картинки і прикрашати все власноруч, крейдою або фарбами, але тоді потрібно стежити за дитиною, щоб вона нічого не забруднила, щоб не забруднився сам, не розлив фарби і так далі. У режимі онлайн дитині можна надати величезне поле для дій, він ніколи нічого не забруднить і не зіпсує, а батьки в цей час можуть зайнятися будь-якими справами по дому, будь-то прибирання або готування їжі. У всі ігри онлайн розмальовки можна грати абсолютно безкоштовно, не встановлюючи гру попередньо на комп`ютер, просто відкривайте сторінку з вподобаною грою і садіть дитину за веселу розмальовку, вона вам буде дуже вдячна.