онлайн ігри  

Бесплатные игры на русском: http://igrobank.com/cooking-food - играть в Готовка еды. Не требуется регистрация, полный экран и многое другое.

Ігри приготування їжі

Сторінки:       1   2   3   4   5   6   з   34   »

Ігри для дівчаток приготування їжі

Бувають ігри просто цікаві, а бувають - ще й корисні. Ігри на приготування їжі - саме з таких. Для дівчаток вміння готувати дуже важливо. Граючи онлайн в цій категорії, можна дуже багато чому навчитися! А найголовніше, що будь-які твої кулінарні експерименти тут абсолютно безпечні - на віртуальній кухні неможливо зіпсувати продукти або пересолити блюдо. Нічого не підгорить, і мама не буде сердитися, відмиваючи сковорідку. Повний холодильник самих екзотичних продуктів, підказки, що дозволяють приготувати незвичайні страви - ну хіба це не цікаво? До речі, запам`ятавши кілька рецептів, можна потім спробувати втілити їх на справжній кухні. Звичайно, бажано, разом з мамою - на всякий випадок. Подивися, скільки смакоти ти можеш зробити онлайн: тортики, тістечка, піца, лазанья, супи, другі страви, желе, муси. Готуй і не бійся за свою фігуру - ніхто ще не товстішав від віртуальних солодощів! Особливо корисні ігри на приготування можуть бути для тих дівчаток, які мріють надалі навчитися професії кухаря, кондитера. На нашому сайті зібрані тільки найкращі ігри з самими класними рецептами!

Крім цікавого захоплення, ці ігри дарують ще й корисний досвід, досвід роботи в різних закладах. Є ігри де можна побачити як працюють люди в кафе, як відбувається приготування страв на професійній кухні. Також граючи в ігри кафе онлайн ти будеш не тільки готувати їжу, а й обслуговувати відвідувачів, які бувають дуже вимогливими і потрібно виконувати всіх їх бажання, а це буває досить таки не просто. Навчившись добре готувати, ти зможеш стати шеф-кухарем і керувати процесом приготування, вчити цьому мистецтву інших людей. Саме мистецтву, тому що готування їжі - це не просто банальний процес в результаті якого виходить готова страва, це ніщо інше, як творчий процес, в результаті якого виходить шедевр.

Британськими вченими встановлено, що людина насичується коли їсть смачну їжу, коли вона насолоджується процесом їжі, а не просто механічно споживає їжу, щоб вгамувати голод. Якщо немає насолоди від їжі, то через невеликий проміжок часу людина знову захоче їсти, і це буде набагато швидше того, якщо людина насититися смачною і корисною їжею. Так що намагайтеся готувати не тільки корисно, а й обов`язково смачно. А також не забувайте, що зовнішній вигляд для страви теж має дуже велике значення.