онлайн ігри  

Бесплатные игры на русском: http://igrobank.com/dasha - играть в Даша. Не требуется регистрация, полный экран и многое другое.

Ігри Даша

Сторінки:       1   2   3   4   5   6   з   6   »

Ігри Даша дослідниця

Для тих, хто ще не знайомий з дівчинкою на ім`я Даша , ми із задоволенням її представляємо. Вона - іспанка, що говорить по-англійськи, і рада дружити з усіма дітьми на світі, а ще більше їй подобається показувати їм свої пригоди, вчити англійським словам і рішенням непростих логічних задачок. Мультиплікаційний серіал про цю дівчинку, створений не так давно, вже отримав цілком заслужений приголомшливий успіх у всіх країнах світу. Даша - чудова, весела школярка, у якої багато самих різних друзів, у тому числі - мавпочка Черевичок, бичок Борька, щеня Перріто і багато інших тваринки, а також самі незвичайні персонажі - карта, паровозик і так далі. У Даші завжди знайдеться, чим зайнятися: вона готова допомогти всім, хто зустрівся на її шляху. І для цього їй завжди потрібно вирушати в невелику, але повну небезпек, подорож. Серед комп`ютерних ігор про Дашу є дуже багато найрізноманітніших жанрів - від розмальовок до бродилок. Залежно від складності, грати в ігри про Дашу можуть і малюки, і хлопці постарше. Кожна з ігор, які ми зібрали для вас на сторіночці про Дашу, цікава по - своєму, і обов`язково знайде свого шанувальника. Вибирайте ту, що сподобається вам найбільше, і проводьте час з такою розумною, веселою і чуйною дівчинкою на ім`я Даша!

Успіх онлайн ігор про Дашу мандрівницю криється в тому, що ці ігри не є не тільки захоплюючою розвагою, але і корисним проведенням часу, тому що в кожній грі дитина отримує або нову інформацію, або набуває певний навик. Всі ігри про Дору розробники намагалися зробити так, щоб вони були цікавими великій віковій категорії дітей. Але найбільше в такі ігри люблять грати діти п`яти - семи років. Коли Дора мандрівниця йде в ефірі телевізійних каналів, то діти готові годинами сидіти перед телевізором, а коли їм включають онлайн гру про Дашу, то вони можуть ще довше, з ще більшим інтересом грати, тому що тут вони беруть безпосередню участь і саме від них залежить результат гри, і те, яким буде фінал, чи все вийде зробити Даші в новій пригоді. Але навіть якщо спіткає невдача, немає ніяких проблем почати грати заново і успішно пройти всю гру до кінця.

Варто відзначити, що всі онлайн ігри про Дашу на нашому сайті абсолютно безкоштовні, немає ніяких реєстрацій або прихованих платежів, як це зараз часто буває, так що батьки можуть бути абсолютно спокійні, коли дитина грає з Дашею.