онлайн ігри  

Бесплатные игры на русском: http://igrobank.com/dress-up - играть в Одевалки. Не требуется регистрация, полный экран и многое другое.

Ігри одягалки

Сторінки:       1   2   3   4   5   6   з   23   »

Ігри для дівчаток одягалки

Мрія буд -якої дівчини - величезна гардеробна, де висять, лежать, стоять незліченні гори суконь, кофтинок, чобітків. Чи в багатьох з нас є можливість змінювати вбрання кожен день? Дівчатка, вибирайте в категорії ігор «Одягалки» - і міняйте скільки захочете! Нехай не собі, зате скільки задоволення!

Добре, якщо дівчинка володіє бездоганним смаком від народження, і вміє з ходу підбирати взуття, одяг і аксесуари так, щоб бути стильною, модною і гармонійною. А якщо все-таки потрібно трошки підучитися, тоді ігри одягалки будуть просто незамінні. Ще краще, якщо дівчинці буде з ким порадитися. З подружкою, наприклад, або зі старшою сестричкою. Сьогодні вже не потрібно вирізати ляльок з картону й малювати їм паперовий одяг. Сьогодні є онлайн ігри. Віртуальні модниці, красуні, принцеси тільки й чекають, коли дівчата причепурити їх! Ігри дуже реалістичні, надають великий вибір гардеробів на будь-який випадок - від торжества до прогулянки на лижах. Завжди цікаво по-новому комбінувати різні речі, приміряти до них прикраси, одним словом, працювати справжнім стилістом! І коли-небудь, в магазині модного одягу, навички, набуті в грі, обов`язково тобі знадобляться!

Ігри одягалки для дівчаток безсумнівно дуже корисні для дівчаток, в них присутній певний ефект, який дає дівчаткам можливість насолодитися процесом переодягання сповна. Вже давним-давно британські вчені довели, що жінки люблять ходити по магазинах , і роблять це не заради потреби в певних речах, які вони купують, а тому, що їм це просто подобається. Вони насолоджуються просто процесом покупки речей. І якщо після походу по магазинах всі придбані речі просто викласти перед касою, то все одно дівчина-шопоголік буде дуже задоволена, тому що вона наситилася процесом шопінгу. Точно також можна сказати і про ігри одягалки онлайн, дівчата награвшись в ігри цього жанру, сповна наситяться процесом переодягання та перевтілення в нові образи, тому вже буде не так цікаво робити це в реальності. Словом для дбайливих батьків - це відмінне рішення, яке займе дитину на деякий час, принесе дівчинці море позитивних емоцій і не потребує, після таких розваг, додаткових зусиль від батьків для прибирання в кімнаті і складання маминих речей на належні їм місця.