онлайн ігри  

Бесплатные игры на русском: http://igrobank.com/educational - играть в Развивающие. Не требуется регистрация, полный экран и многое другое.

Ігри розвиваючі онлайн

Сторінки:       1   2   3   4   5   6   з   9   »

Розвиваючі ігри для дітей онлайн

Якщо батьки прихильно ставляться до освоєння дитиною комп`ютера, то в першу чергу їм необхідно звернути увагу на розвиваючі ігри. Кожна така гра виконує як мінімум дві функції: ігрову і розвиваючу. З одного боку, малюк грає, розважається і веселиться, а з іншого - отримує дуже важливі для майбутнього життя навички. Наприклад, розвиваються творчі здібності, логічне мислення. Звичайно, гра повинна відповідати за складністю віку дитини. Від року до трьох років відбувається формування уявлень про форми, кольори, розміри предметів, і необхідно вибирати ігри, що дозволяють малюкові розвиватися саме в цьому напрямку. Для діточок старшого віку, від чотирьох років - ігри повинні бути поскладніше, що включають рольові елементи, тренування швидкості реакції, уваги. В якості розвиваючих ми зібрали в даній категорії ігри самих різних жанрів - пазли, навчання рахунку, розмальовки, логічні завдання, вправи на тренування пам`яті. Для сучасних дітей такі заняття на комп`ютері важливі не менше, ніж ліплення з пластиліну, читання книг або аплікація. Вони є логічним продовженням реальних занять дитини, їх закріпленням.

До розвиваючих ігор також відносяться ігри, в яких відбувається вивчення різних шкільних предметів початкових класів. Це і алфавіт, цифри, математичні дії, таблиця множення, вивчення різних мов, навіть англійської. Звичайно, перш ніж приступити до вивчення англійської мови, потрібно вже знати свою рідну мову, і мати уявлення про математику. А потім вже можна пробувати вивчати і інші предмети. Тут навіть можна знайти ігри, які показують ази фізики та хімії. Такі ігри, звичайно ж, будуть актуальними для дітей віку середніх класів школи, вони наочно демонструють ті чи інші фізичні властивості різних матеріалів і протікання хімічних реакції з`єднанням різних речовин. У такий ігровій формі дітям набагато цікавіше пізнавати нову інформацію, і вони її вбирають як губка, дуже добре поглинають і запам`ятовують. Так що не забувайте час від часу включати дитині такі корисні розвиваючі ігри для дітей, це буде тільки на благо і принесе багато користі, не рахуючи безлічі позитивних емоцій та гарного настрою.