онлайн ігри  

Бесплатные игры на русском: http://igrobank.com/fishes - играть в Рыбки. Не требуется регистрация, полный экран и многое другое.

Ігри рибки

Сторінки:       1   2   з   2   »

Ігри про рибок

Риби цікаві представники мешканців водного середовища нашої планети. Безліч різноманітних видів від найменших і до досягаючих кілька метрів в довжину відкривають нам глибоководний світ морів і океанів, який заворожує тільки своїм виглядом. Тому не дивно, що багато людей займаються дайвінгом, щоб побачити своїми очима безліч красивих рибок. А скільки людей має чудове хобі риболовлю. Неважливо, що доведеться годинами, часто рано вранці, сидіти тихо і чекати, коли ж клюне. Але це очікування тільки підігріває азарт багатьох рибалок. Багато діток з самого раннього віку знайомляться з поняттям риболовлі і ловлять вудкою всілякі речі, представляючи на їх місці величезний улов. Тому онлайн ігри рибки об`єднали для Вас безліч ігор, які так чи інакше зачіпають тему риб. Це може бути захоплююча рибалка, де Вам належить керувати діями рибака, щоб домогтися найбільшого улову. А може належить допомогти маленькій рибці вижити в глибоководному царстві і не стати кормом для інших риб, Вам належить прогодувати таку рибку і виростити з неї грозу всіх інших мешканців водного дна. У цю категорію потрапили онлайн ігри для дітей, в яких Вам належить доглядати за акваріумом. Добре відома всім якість заспокоювати нерви зробило акваріуми широко використовуваними в різних офісах і клініках. Безкоштовні онлайн ігри рибки допоможуть Вам вирішити чи варто купувати акваріум і заводити рибок в реальному житті або варто обмежиться віртуальним двійником.

Безлічі людей подобаються рибки і вони з великим бажанням завели б собі вдома акваріум, але не все можуть собі це дозволити, не дивлячись на свою пристрасть до рибок. Одні не можуть цього зробити через робочий графік, часті відрядження і відсутність вдома, але ж за рибками потрібно своєчасно доглядати, годувати їх, міняти їм воду, просто залишити багато корму їм не можна, вони його об`їдяться, їм потрібно дозована годівля. А іншим людям може не дозволяє завести рибок маленька квадратура житлових умов, адже акваріуми найчастіше досить громіздких розмірів і не в кожному будинку знайдеться місце, куди його можна поставити. В онлайн іграх ж ці проблеми не існують, тут можна завести рибок самих різних розмірів, від найменших до справжніх морських хижаків - акул. І віртуальні акуваріуми мають відповідні розміри, в яких можна тримати навіть дельфінів й морських котиків. Ці ігри цікаві як дівчаткам, так і хлопчикам. Теж саме відноситься і до риболовлі, адже не у кожного є можливість піти на рибалку, хтось живе далеко від водойм і річки, а хтось постійно зайнятий на роботі, перебуваючи в офісі з ранку і до вечора, а на риболовлю, то хочеться. І тут на допомогу прийдуть ігри рибки онлайн, адже тут можна і на рибалку махнути, і на денну, і на нічну. І вудити можна найрізноманітнішими вудками й снастями, навіть найдорожчими, які в реальному житті стоять за ціною гарного автомобіля. Вибирайте будь-яку з вподобаної гри і грайте прямо в браузері, без реєстрації.