онлайн ігри  

Бесплатные игры на русском: http://igrobank.com/fishing - играть в Рыбалка. Не требуется регистрация, полный экран и многое другое.

Ігри рибалка

Ігри онлайн рибалка

Ніхто точно досі не знає, чому людині так цікавий процес риболовлі. Одні стверджують, що всьому виною - мисливський азарт, інші говорять, що рибалка майже медитує, дивлячись на хитний по хвилях поплавець, в очікуванні кльову. У будь-якому випадку достовірно відомо тільки одне: риболовлю люблять чоловіки. А деякі жінки - ще більше. І все-таки рибалка вважається споконвічно чоловічим заняттям. Саме тому ми помістили категорію ігор про риболовлю в розділ ігор для хлопчиків. Але ніхто ж не забороняє дівчаткам сюди заходити? Так про що ж будуть ігри в цій категорії? Звичайно, про тонкощі рибного лову, про різновиди самої риби та риболовлі теж. Адже є зимова і літня рибалка, риболовля в морі, океані і в річці. Граючи в онлайн ігри, ти зможеш відвідати будь-яку рибалку, не виходячи зі свого будинку. І, звичайно, весело провести час! Ну, а стільки прикольних ігор, скільки є в цій категорії, складно зустріти в якийсь іншій. Доступні тобі будуть і найрізноманітніші снасті - від вудки до сітки. Можна ловити рибу не тільки з берега і з човна, але і під води, а це ще крутіше! До речі, наживку ти вже вмієш правильно вибирати? От саме і навчишся!

В онлайн іграх для хлопчиків про рибалку ти зможеш в будь-який час року і в будь-яку погоду відправитися на риболовлю, на той вид риболовлі, який ти захочеш, і неважливо якщо на вулиці літо, а ти хочеш відправитися на зимову рибалку. А може бути на вулиці стоїть злива, а ти сьогодні збирався сходити на риболовлю, хоч в маленький дощ риба клює краще, але в сильну зливу клювання вже не буде, і тут тобі на виручку прийдуть ці безкоштовні ігри для хлопчиків про рибалку. Завдяки цій категорії ти можеш відправитися навіть на нічну риболовлю, на яку не завжди беруть дітей, тому що це досить не просте і небезпечне заняття. Але тільки не у віртуальному варіанті, тут ти можеш ні про що не переживати, тільки дивитися за поплавком і вміло закидати блешню. Не потрібно піклуватися про те, де поставити намет для ночівлі, не потрібно ламати дрова, щоб розпалити вогонь, і найголовніше - не потрібно відмахуватися від комарів, які кожну секунду норовлять вас вкусити. І це ще далеко не всі переваги онлайн риболовлі, про достоїнства таких розваг можна написати дуже багато, але краще перевірити на особистому досвіді - вибирайте будь-яку гру і рибачте не виходячи з власного будинку.