онлайн ігри  

Бесплатные игры на русском: http://igrobank.com/flying - играть в Леталки. Не требуется регистрация, полный экран и многое другое.

Ігри літалки

Сторінки:       1   2   3   4   з   4   »

Літалки - онлайн ігри

Скільки всякої літаючої техніки людство винайшло за свою історію! Адже небо манить людей з давніх пір. Протягом багатьох тисячоліть всі спроби людей подолати силу земного тяжіння виявлялися марними. Сам Леонардо да Вінчі був одним з тих, хто винаходив крила для людини, і його малюнки і креслення сьогодні викликають чимало суперечок у вчених. Тільки на рубежі двадцятого століття нарешті інженери змогли розробити перший аероплан, а сьогодні різноманітних видів літальних апаратів вже просто не перелічити! Кому з хлопчиків не хочеться посидіти за штурвалом справжнього Боїнга або політати на дельтаплані? А стрибки з парашутом - невже хоча б один хлопчисько відмовиться випробувати запаморочливий політ над землею? Але ми пропонуємо поки не ризикувати, а спробувати щастя в симуляції польоту - в безкоштовній онлайн грі на тему «Літалки». До речі, такі ігри з`явилися одними з перших, про це напевно пам`ятають ваші мами і тата. І сьогодні популярність їх не згасає, а тільки зростає. Ми постаралися зібрати для вас найсучасніші й націкавіші ігри - літалки. Якщо ви запросите своїх батьків пограти разом - буде ще веселіше! Вертольоти, винищувачі, а також самі незвичайні пристосування для польотів - до ваших послуг!

Далеко не кожна людина може собі дозволити політати на літаку або вертольоті, хоча квиток на літак коштує не настільки дорого, є люди які просто бояться висоти, бояться піднятися в повітря, а тим більше так високо, як це робить літак. Не кажучи вже про стрибки з парашутом - це вид спорту для справжніх екстремалів, але от для того, щоб зробити це в онлайн іграх не потрібно володіти великою сміливістю і боротися з власним страхами та фобіями. Ви просто заходите на цю сторінку, вибирайте будь-яку гру, і її навіть не потрібно встановлювати, ви відразу відправляєтеся в політ, на тому апараті, який обрали. Таким чином навіть за одну годину гри ви зможете політати не тільки на літаках, а й на вертольотах і космічних кораблях. Для того щоб відправитися підкорювати космічний простір не потрібно абсолютно нічого, тільки ваше бажання і комп`ютер з інтернетом. Всі літаючі апарати, які створило людство, вже є в наших онлайн іграх, які доступні для вас кожен день і кожну годину в режимі онлайн. Бажаємо приємних вам злетів і приземлень!