онлайн ігри  

Компьютерные онлайн-игры здесь: http://igrobank.com/for-girls - играть в Игры для девочек на русском. Во весь экран бесплатно без регистрации.

Ігри для дівчат

Сторінки:       1   2   3   4   5   6   з   149   »

Грати в ігри для дівчат

Запрошуємо всіх дівчаток у чарівний світ онлайн ігор! Розділ нашого сайту «ігри для дівчаток» містить багато цікавих безкоштовних онлайн ігор. Кожна дівчинка зможе вибрати для себе саму захоплюючу для неї категорію і знайти ту гру, яка припаде до смаку їй найбільше, а може і кілька ігор. Які ж категорії в цьому розділі? Подивися: тут все, чим так захоплені дівчата - зачіски, манікюр, догляд за домашніми вихованцями, мода і навіть поцілунки! Приміряти на себе роль господині салону краси або кухаря, погодувати милих звіряток, стати зіркою подіуму, принцесою - з нашими іграми можливо все! Повір, тобі буде цікаво знаходити свій власний стиль, проявляти смак і таланти. Твоя мама не любить комп`ютерні ігри? Вона просто в них ніколи не грала! Запроси і її - упевнені, вона все зрозуміє і буде рада провести з тобою кілька хвилин свого дорогоцінного часу. Адже тут немає стрілялок, бійок, страшних монстрів і божевільних прибульців. Ігри для дівчаток - це краса, добро, турбота про ближніх і, звичайно ж, вічна любов. Ти можеш грати одна, з подругою або з мамою, адже у нас є ігри на двох. Заходь, грай - з нами тобі ніколи не буде нудно! Новинки з`являються кожного дня - заглядай до нас частіше, щоб не пропусти найцікавіше!

Безкоштовні ігри для дівчаток онлайн навчають маленьких принцес не тільки готувати смачні страви і доглядати за прекрасними тваринами, крім цього дівчата зможуть розучити нові танцювальні рухи, граючи в ігри для дівчаток танці. Такі ігри можна також віднести до жанру симуляторів, тому що дівчатка будуть в них ходити у віртуальні нічні клуби і відвідувати дискотеки, де і будуть вчитися новим танцям. Але перед тим як дівчатка відправляються на танці чи дискотеку, вони звичайно ж підбирають відповідний наряд для такого заходу, і тут ігри для дівчаток одягалки будуть як ніколи до речі.

Даний жанр комп`ютерних ігор служать хорошим інструментом для розвитку у дівчинки найрізноманітніших навичок та навчання всьому самому необхідного, що повинна знати сучасна дівчина. Тому ці онлайн ігри відмінно підходять для дівчаток від 3-х до 7 років. Але й навіть школярки середніх класів теж захоплюються і довго грають в такі цікаві ігри для дівчаток. Дівчаткам постарше, звичайно ж, більше подобаються ігри про салони краси, макіяж і манікюр, а також ігри про любов і поцілунки.