онлайн ігри  

Компьютерные онлайн-игры здесь: http://igrobank.com/games-for-boys - играть в Игры для мальчиков на русском. Во весь экран бесплатно без регистрации.

Ігри для хлопців

Сторінки:       1   2   3   4   5   6   з   98   »

Грати ігри для хлопців онлайн

Які ж вони різні - хлопчики й дівчатка! Якщо дівчата краще проведуть час за грою в ляльки, зачіски, макіяж, то хлопчикам до вподоби справжні гонки, стрілялки, бійки, спорт - словом, справжні чоловічі заняття! У грі, як і в житті, є свої правила і в принципі, будь - яка гра заснована на житті. Думаєте, якщо хлопчики б`ються і хуліганять, то вони не мріють врятувати принцесу із замку, як справжні герої? Ну і нехай навіть не принцесу, і не з замку, але в ролі людини-павука, наприклад, всі перепони по плечу! Навіть космічні кораблі інопланетян не зможуть здолати нашого героя! Адже кожен хлопчисько - обов`язково в душі герой!

Спеціально для хлопчиків ми зібрали на нашому сайті найцікавіші, захоплюючі, стрімкі гонки, найфантастичніші бійки, футбольні баталії та космічні пригоди. Хоча, звичайно, вхід в категорії ігор для хлопчиків не забороняється і відчайдушним дівчатам. Милості просимо на наш сайт, де можна зіграти в такі різні, але такі захоплюючі ігри! Хлопці, не забувайте, що іноді можна і відпочити від войнушок та погонь, і «зрізатися» в логічні ігри, що вимагають посидючості, спокою і уваги. А це буває не менш цікаво!

Всі онлайн ігри, які відносяться до цієї категорії, не тільки цікаві й захоплюючі, всі вони ще і в якійсь мірі корисні, вони розвивають найрізноманітніші якості, які так важливі хлопчикові, а саме: швидкість реакції, швидкість прийняття рішення, логічне мислення, окомір, інтуїцію, увагу і багато чого іншого. Так що гра в комп`ютерні ігри - це не марна трата часу за комп`ютером, аж ніяк, це корисне заняття, і дитина може грати в онлайн ігри хоч кожен день, тільки звичайно ж дозовано. Також як не можна грати в футбол у дворі з ранку й до вечора, так і не можна довго сидіти за комп`ютером, потрібно правильно поєднувати приємне з корисним. Пограли в спортивні ігри у дворі 2 години, можна і півгодини відпочити за комп`ютером. І звичайно ж між цими заняттями потрібно встигати робити домашнє завдання і відвідувати різні секції або розвиваючі клуби. Вести активний спосіб життя як в онлайн іграх, так і в реальному житті - це дуже важливо для молодих хлопців, пам`ятайте про це завжди!

Варто зазначити що на нашому сайті всі ігри для хлопчиків абсолютно безкоштовні, не треба навіть реєструватися, можете відразу вибирати вподобану гру і приступати до справи.