онлайн ігри  

Компьютерные онлайн-игры здесь: http://igrobank.com/games-for-children - играть в Игры для детей на русском. Во весь экран бесплатно без регистрации.

Ігри для дітей онлайн

Сторінки:       1   2   3   4   5   6   з   122   »

Онлайн ігри для дітей

Дитячі безкоштовні онлайн ігри - відмінний спосіб познайомити малюків з комп`ютером. Багато сучасних батьків побоюються, що дитина, яка з малих років проводить час за комп`ютером, отримає захворювання очей, порушення психіки і ще якісь важкі захворювання. Безумовно, термін перебування перед монітором для малюків повинен бути суворо обмежений, однак батькам варто врахувати, що сучасні діти повинні бути «на ти» з будь - якою технікою, і особливо - комп`ютером. Рано чи пізно малюкові необхідно буде підвищувати якість навичок спілкування з ПК, так чому б не почати таке навчання саме з яскравих, барвистих і корисних дитячих ігор, число яких сьогодні так велике? Надалі, в процесі навчання в школі, дитина не зможе обходитися без комп`ютерної техніки, а поки він ще малий, зацікавити його можна добрими, корисними і цікавими іграми. По суті, ігри віртуальні - звичайнісінькі ігри, перенесені з життя на екран. Вони так само допомагають розвивати мислення, логіку, пам`ять, реакцію, як і звичайні ігри. З іншого боку, набагато краще, коли дитина вчиться, спілкуючись з кимось. Саме тому ми не закликаємо батьків саджати дитину перед екраном монітору і йти займатися своїми справами. Краще всього, якщо мама або тато будуть знаходитися поряд, допомагати, пояснювати і звичайно, радіти першим успіхам свого малюка!

Але за онлайн іграми можна не тільки розвивати реакцію і логіку мислення, є також навчальні онлайн ігри, граючи в які дитина буде отримувати нову інформацію, та ще й в ігровій формі. Приміром є ігри, які навчають дитину абетки, є й такі, які допомагають вивчити цифри, звичайно ж для самих маленьких дітей є й такі флеш додатки, які пропонують вивчити всі кольори веселки. Для дітей старше є можливість познайомиться навіть з англійською мовою, яка безперечно є дуже важливою сьогодні, а ще важливіше вона буде в майбутньому. Рахувати, писати і читати - це все те, в чому допоможуть наші онлайн ігри для дітей. Ну і крім цього, дитина отримає море емоцій, адже вивчати все це він буде в розважальній формі, в більшості ігор присутні його улюблені мультяшні герої, з якими робити все це набагато веселіше і більш захоплююче. Але все ж це не настільки навчальні та розвиваючі флеш-додатки, це все-таки ігри для дітей, в які можна грати безкоштовно і прямо в браузері.