онлайн ігри  

Реклама

Ігри перукарня

Ігри для дівчаток перукарня

Кожна дівчинка не з чуток знайома з тим, які чудеса можуть творити добрі перукарі! Зачіска - основа стилю і зовнішнього вигляду і дівчаток, та жінок, та й чоловіків, звичайно, теж. Справжні професійні перукарі знають все про волосся, про форми стрижок, про те, яка форма зачіски підходить до того чи іншого типу обличчя. Погана зачіска може миттю викликати відчуття неохайності, недоглянутості. 

Звичайно, будь-яка дівчина мріє не тільки про стильну або гарну зачіску, а й тому, щоб самій навчитися основам перукарського мистецтва. До твоїх послуг - розділ ігор «перукарня», де зібрані найкращі і захоплюючі ігри, які допоможуть тобі отримати уявлення про роботу майстрів салонів краси. Віртуальні моделі ти можеш вибирати на свій смак, а також тобі наданий величезний вибір перукарських інструментів, аксесуарів, пристроїв та засобів для волосся. Тут ти не просто виявиш власну фантазію, але зможеш експериментувати, створюючи найкреативніші моделі зачісок. Важливо, що ніхто не залишиться незадоволеним і не влаштує тобі скандал з приводу зеленого чубчика і короткої стрижки. Прояви себе справжнім організатором власного бізнесу - відкрий салон краси, знаходь клієнтів і підвищуй якість обслуговування, заробляючи при цьому непогані віртуальні гроші! А може, ти хочеш зробити зачіску супер зірці? У нас все можливо!

У реальному житті навчання перукарському мистецтву відбувається на курсах, які тривають 2-3 тижні. Але це зовсім мало для того, щоб стати справжнім професіоналом серед перукарів. Якщо ти вмієш стригти волосся, це ще не означає, що ти перукар, ти просто вмієш стригти волосся. Перукар - цей той, хто зможе перетворити дівчину з дуже звичайною зачіскою, у дівчину від якої неможливо відірвати очей. Зачіска повинна доповнювати образ дівчини, розкривати всі найкрасивіші риси обличчя і приховувати деякі недоліки, якщо звичайно ж, такі є. Тільки така людина, з такими чарівними здібностями, може називатися справжнім перукарем. Граючи в ігри перукар у нас на сайті, ти зможеш отримати дуже важливу інформацію про те, як і з яким інструментом треба звертатися, як доглядати за різними типами волосся і шкірою голови, як правильно розчісувати ту чи іншу зачіску і так далі. І у всі ці ігри можна грати абсолютно безкоштовно.