онлайн ігри  

Бесплатные игры на русском: http://igrobank.com/hannah-montana - играть в Ханна Монтана. Не требуется регистрация, полный экран и многое другое.

Ігри Ханна Монтана

Сторінки:       1   2   з   2   »

Ігри для дівчаток Ханна Монтана

Ігри Ханна Монтана створені спеціально для шанувальників відомого телесеріалу, який демонструє канал Дісней. Для тих, хто незнайомий з сюжетом серіалу, ми можемо про нього трохи розповісти. Головна героїня - дівчина, яка поєднує в собі відразу дві особистості, абсолютно протилежних. У денний час вона є звичайною школяркою, а вечорами чудесним чином перетворюється на знамениту та популярну у молоді співачку на ім`я Ханна Монтана. Багато пригод, гумору та драйву - ось що привертає увагу шанувальників цього серіалу. Після приголомшливого успіху, який супроводжував перший же вихід картини на екрани, виробники одягу, іграшок, аксесуарів і навіть ювелірних прикрас з величезним задоволенням використовували новий образ в своїх товарах. У першу чергу вони призначаються, звичайно, для дівчаток. Безумовно, не обійшли увагою такий популярний персонаж і творці комп`ютерних ігор. У цьому розділі ми постаралися помістити найцікавіші і захоплюючі ігри для всіх, кому подобається незвичайна дівчинка Ханна Монтана. Вони виконані в різноманітних жанрах, і являють собою одягалки, квести, бродилки. В іграх ви зустрінетеся не тільки з самою головною героїнею, але й іншими персонажами серіалу.

Граючи в ігри зі знаменитою Ханною дівчата відкривають для себе всі її сторони, як людини, як особистості. Якщо на телеекрані вона здається дещо віддаленою від звичайних людей, адже вона все-таки знаменитість, то в безкоштовних іграх для дівчаток цей стереотип повністю розчиняється. Ханна, на здивування для багатьох, виявляється найпростішою дівчинкою, якій не чужі всі людські емоції. Вона переживає перед кожним свої виходом на сцену, вона намагається стежити за своєю красою, щоб виглядати завжди чарівно, адже на неї звертають увагу ще більше, ніж на просту дівчину, от і попит на неї теж більше, все має бути в кращому вигляді - і макіяж, і манікюр, і зачіска. У цьому і буде полягати ваше завдання в іграх про Ханну, ви повинні будете виступати в ролі її модельєра, підбирати для неї відповідні заходам наряди, робити ексклюзивні зачіски, наносити макіяж, а також відвідувати всілякі салони краси, де ви будете проходити найцікавіші процедури для підтримки природної краси Ханни Монтани. Відпочивайте разом з Ханною у нас на сайті, всі ігри для вас абсолютно безкоштовні.