онлайн ігри  

Бесплатные игры на русском: http://igrobank.com/kisses - играть в Поцелуи. Не требуется регистрация, полный экран и многое другое.

Ігри поцілунки

Сторінки:       1   2   3   4   5   6   з   9   »

Ігри для дівчаток поцілунки

Якщо ти перебуваєш у цій категорії, то напевно вже досягла того віку, коли розумієш, що виразом твоїх почуттів не тільки до мами і тата, а й до хлопчика, який тобі дуже подобається, зрештою стає поцілунок. Можливо, цілуватися тобі ще не доводилося, та й не дуже - то і хочеться поки, але грати в ігри поцілунки ніхто не заборонить. Тим більше що майже всі ці ігри - смішні та веселі. Відчуй себе на хвилину справжнім чарівником, який як у казці, з`єднує закохані серця поцілунком. Хлопці та дівчата часто намагаються сховатися від навколишніх, цілуючись, і ти повинна будеш їм у цьому допомогти. Нехай ніхто не злякає закоханих! А ще в деяких іграх тобі доведеться допомогти героїні домогтися симпатії того, хто їй дуже небайдужий. Романтика, найнесподіваніші місця для поцілунків, сміх і посмішки тобі забезпечені! Пам`ятай, що для того, щоб вчасно заховати закоханих від поглядів сторонніх, тобі потрібна хороша реакція. А для того, щоб хлопець у грі звернув увагу саме на твою героїню, ти повинна будеш проявити всі кращі свої якості в частині уміння фліртувати! Флірт - це особливе вміння спілкуватися мовою закоханих. Коли хтось комусь хоче сподобатися, він фліртує. Якщо хлопець хоче сподобатися дівчині, то він намагається до неї залицятися, надає їй всілякі знаки уваги, робить компліменти і дарує їй подарунки. Якщо ж дівчина хоче сподобатися хлопцю, то вона "стріляє оченятами", намагається виглядати завжди чарівно і намагається продемонструвати хлопцеві свої найкращі якості, як фізичні, так і морально-духовні.

Ігри для дівчаток про поцілунки підходять для дівчаток всіх віків, адже навіть найменші діти цілують своїх мам і тат, так вони висловлюють свою любов до них. У цих іграх немає пристрасті, це спокійні і веселі ігри, які вчать увазі і розвивають реакцію. Є серед них навіть такі ігри, в яких цілуються різні тварини, наприклад кішки і собаки. Це показує те, що не тільки між людьми існують симпатії і любов, це показує що любов не тільки будь-якому віку покірна, а й усім формам живого існування. Але крім людей і тварин любов буває і між роботами, це доводять безкоштовні онлайн ігри з цієї ж категорії. Граючи в такі ігри дівчата отримають для себе море позитивних емоцій і заряд хорошого настрою на тривалу кількість часу.