онлайн ігри  

Бесплатные игры на русском: http://igrobank.com/lines - играть в Линии. Не требуется регистрация, полный экран и многое другое.

Ігри лінії

Сторінки:       1   2   3   з   3   »

Онлайн ігри лінії

Досить поширені та цікаві ігри, які стосуються жанру «лінії» можна віднести до категорії логічних, але ми виділили їх в окрему категорію, оскільки вони являють собою схожі за правилами, сюжетам і завданням. Деякий час тому особливого розмаїття в жанрі не спостерігалося, нескладною і нудною була графіка. Сьогодні ж ігри лінії отримали друге дихання завдяки старанням розробників і значному прогресу в комп`ютерних технологіях. Перші ігри мали одну мету - збирати кульки в лінію, за кольорами чи розмірами. Тепер додалися й інші фігури, кінцева мета гри може бути різною, з`явилася яскрава і цікава графіка. Сучасні ігри «лінії», зібрані нами в даному розділі, дозволять з користю провести час і дітям, і дорослим, оскільки змушують працювати людську логіку, просторове мислення, тренують пам`ять і підвищують рівень інтелекту. Варіантами кінцевої мети можуть бути складання різних фігур, промальовування траєкторії руху предмета, збереження рівноваги і так далі. Важливо підібрати для себе таку гру, яка допоможе повною мірою задіяти інтелектуальні здібності, і не відступати від задуманого, навіть якщо з першого разу щось не вийде. Успіху!

З розвитком комп`ютерних технологій, зокрема комп`ютерної графіки, ігри лінії сильно змінилися. Якщо найперша гра даного жанру вийшла в світ в 16-ти колірному варіанті, то зараз ці ігри випускаються в 32-бітному кольорі, де кількість всіх кольорів і відтінків просто величезна. Але навіть не в самих кольорах справа, дизайнери тепер опрацьовують ці ігри до найдрібніших деталей, і в іграх потрібно збирати лінії вже не з простих кольорових кульок або квадратиків, а з цілих картинок, з зображеннями з тварин або пейзажів. Сам інтерфейс гри теж вельми яскравий і приємний, що розташовує на доброзичливу атмосферу гри. Такі ігри допомагають відпочити після трудового дня, або ж відволіктися від роботи під час обідньої перерви в офісі, ігри лінії навіть здатні знімати стрес, а це дуже важлива якість, в часи стрімкого життя в сучасно світі. Так що не забувайте себе трохи побалувати хорошою і цікавою грою з цього жанру, заходите на цю сторінку частіше, адже ми намагаємося додавати нові ігри досить часто, щоб вам завжди було цікаво пограти в новий варіант цієї чудової гри.