онлайн ігри  

Бесплатные игры на русском: http://igrobank.com/manicure - играть в Маникюр. Не требуется регистрация, полный экран и многое другое.

Ігри манікюр

Сторінки:       1   2   3   4   з   4   »

Ігри для дівчаток манікюр

Кожна юна модниця напевно приділяє чимало часу манікюру. А чи знаєш ти, що манікюр - це не просто яскраво розмальовані нігтики, але ще і ретельний догляд за ручками? Тільки правильно організований догляд, що включає ванночки, масаж, засоби для зміцнення нігтів може дати необхідний результат: красиві, ніжні руки. І тільки після всіх перерахованих маніпуляцій можна приділити увагу розмальовуванню нігтів. Ну, а для цього сьогодні існує таке розмаїття самих різних лаків, блискіток, прикрас, що просто очі розбігаються! І дуже хочеться поекспериментувати, та ось тільки до школи з кожного разу по - різному нафарбованими нігтями не дуже-то й підеш. Як же бути? Як навчитися робити модний манікюр і не викликати при цьому невдоволення батьків і вчителів? Звичайно, граючи в онлайн ігри «Манікюр». Ось де може розгорнутися фантазія! До речі, і правильному догляду за руками в грі теж можна навчитися. А заодно - і дізнатися всі модні віяння щодо нарощування нігтів, нових лаків, наклейок, прикрас. Ще цікавіше дівчаткам буде дізнатися, що існують різні види манікюру, наприклад, іспанський або японський. Вже цікаво? Тоді - ласкаво просимо в категорію «ігри манікюр»!

Ігри про манікюр вчать не тільки робити красивими нігтики, часто крім нігтів в грі можна підібрати ще й певні аксесуари. І потрібно щоб ці прикраси добре гармоніювали з кольором нігтів, а нігті в свою чергу були стильним підкресленням загального стилю одягу. Тому ігри про манікюр доповнюють ігри одягалки та ігри для дівчаток про моду. Не можна розглядати ці ігри окремо від інших, в яких дівчата вчаться азам про моду, стиль і образ дівчини. Кожна з категорій якісно доповнюють одна одну. Це дуже важливо, тому-що яким би не був красивим манікюр, якщо дівчина одягла що не підходить до нього кофтинку або блузку, то всі старання з нанесення красивого малюнка на нігтики буду попросту перекреслені. І саме з цього приводу ігри даного жанру найчастіше відносяться і до інших жанрів онлайн ігор для дівчаток. Де можна вибрати правильний одяг, зробити хороший манікюр і макіяж, а також підібрати необхідні аксесуари, які ідеально завершать створюваний образ для дівчини.