онлайн ігри  

Бесплатные игры на русском: http://igrobank.com/naruto - играть в Наруто. Не требуется регистрация, полный экран и многое другое.

Ігри наруто

Сторінки:       1   2   з   2   »

Наруто ігри онлайн

Японські аніме придбали просто неймовірну популярність серед дітей останнім часом. Напевно, більшість дорослих не знають, хто такий Наруто. А от діти - безумовно. Для непосвячених, Наруто - персонаж мультфільму Масаші Кішімото, точніше, персонаж манги, перша частина якого з`явилася ще в 1999 році, і тільки в 2002-му Наруто з`явився в аніме на екранах. На сьогоднішній день число томів манги налічує не багато не мало - 58! Серіал став популярний по всьому світу, а Наруто сьогодні - герой дуже багатьох комп`ютерних ігор онлайн. Хоча світ, де живе герой, є придуманим, він має деяку схожість з Японією в часи феодального ладу. Звичайно, традиційні японські воїни-ніндзя відіграють тут ключову роль. Вони виступають і армією, і найманцями. Але, як і належить у казці, зброя ніндзя - не тільки мечі та інші пристосування, а й магія. Наруто, як ви вже зрозуміли, теж ніндзя, і його головним втіленням є демон-лис з дев`ятьма хвостами. Звичайно, передісторія хлопчика Наруто трагічна, і тільки завдяки випробуванням, що випали на його долю, він і стає великим воїном. У категорії містяться ігри про Наруто, пов`язані відразу до кількох жанрів - бродилка, бійки, логічні, на сьогоднішній день їх багато, і ми обов`язково будемо додавати все нові, для того щоб ви з інтересом в них грали.

В онлайн іграх про пригоди Наруто вас чекаємо дуже багато різних авантюр, в які нашому ніндзя потрапляти дуже властиво. Він і дня не може прожити, щоб не попасти в якусь історію, з якої йому буде дуже не просто вибратися. І вдається йому виплутуватися зі сформованих ситуацій тільки завдяки тому, що він досить сміливий і активний хлопець, справжній воїн-самурай. Якщо він і не встряв у чергову пригоду, то він не сидить склавши руки і не страждає неробством, він завжди чимось займається, будь то спортивні або логічні ігри. Наруто любить спорт, обожнює швидку їзду на мотоциклах, але також він любить розвиватися розумово і щодня він здатний вирішувати безліч головоломок. Все це зможеш робити і ти, в безкоштовних іграх про Наруто з даної категорії, на сторінці якої ти і знаходишся. Якщо ти ще не знайомий з цим популярними нінздя, то зараз саме час з ним познайомитися, вибирай гру і вперед, на зустріч пригодам.