онлайн ігри  

Бесплатные игры на русском: http://igrobank.com/on-agility - играть в На ловкость. Не требуется регистрация, полный экран и многое другое.

Ігри на спритність

Онлайн ігри на спритність

Грати в ігри на спритність люблять дуже багато. Їх головна перевага - можливість відточування навичок роботи за комп`ютером, володіння комп`ютерною мишею і клавіатурою. Але навіть якщо ви досконало володієте мишкою, без уваги вам не обійтися - в іграх на спритність перемагає найшвидший, найспритніший, самий уважний! У звичайному житті вміння швидко реагувати на події, часом виявляється життєво важливо. Звичайно, комп`ютерні ігри онлайн - процес набагато більш безпечний, в будь-який момент можна почати все спочатку, якщо раптом щось пішло не так. Тому ми рекомендуємо обов`язково грати в ігри цієї категорії і дітям, і дорослим, отримуючи потрібні навички. Тим більше, що серед представлених вашій увазі є ігри прості і складні - для будь-якого віку. Сюжетні лінії дуже різноманітні, але об`єднує всі ці продукти хороша графіка, захоплюючий процес гри, цікаві персонажі. Подивіться, скільки всіляких маневрів вам доведеться здійснювати: стрибати, бігати, стріляти, ухилятися від небезпек! Проявіть зосередженість, завзятість, вправність, спостережливість - і ви обов`язково переможете!

Ігри на спритність вимагають від гравця хорошої зосередженості і сконцентрованості, адже якщо ви будете кидати баскетбольний м`яч в баскетбольне кільце, яке ще при цьому буде рухатися, то як же тут бути без максимальної концентрації своєї уваги? Потрібно дуже чітко стежити за пересуванням кільця, вчасно вибрати момент і кинути м`яч так, щоб він чітко потрапив у центр кільця. Але це всього лише одна з ігор на спритність, в кожній грі свій захоплюючий і цікавий сюжет. Є дуже різні за своєю суттю ігри, наприклад, риболовля на морі - це теж одна з ігор на спритність, адже потрібно мати необхідний навик, для того щоб дістати рибку з моря, для цього потрібно уважно стежити за поплавком, і вдало вибрати момент, для підсічки рибки, і так само спритно її дістати з води. Тренуйтеся, грайте, і ви придбаєте дуже багато різних, і головне таких потрібних, навичок, які обов`язково стануть в нагоді вам і в реальному житті. У всі онлайн ігри на спритність можна грати абсолютно безкоштовно, для цього навіть не треба реєструватися на нашому сайті, просто вибирайте будь-яку гру і відпочивайте.