онлайн ігри  

Бесплатные игры на русском: http://igrobank.com/on-attention - играть в На внимание. Не требуется регистрация, полный экран и многое другое.

Ігри на увагу

Сторінки:       1   2   3   4   5   6   з   43   »

Онлайн ігри на увагу

Хочете перевірити, чи уважні ви? Тоді розділ ігор на увагу - те, що вам потрібно. Тут зібрані ігри для дітей і дорослих, різної складності і сюжетів. Якщо гравцем виступає дитина, то в цьому випадку не варто вибирати дуже складну гру, що вимагає великої посидючості, адже навички концентрації уваги розвиваються з віком, поступово. Однак подібні вправи для малюків просто необхідні. Дорослі ж можуть влаштувати собі перевірку, граючи в ігри на увагу поскладніше. Основним завданням будь-якої гри на увагу служить тренування короткочасної пам`яті. Перед очима миготять різні картинки, в мозок надходить великий обсяг інформації, і необхідно вибрати з неї тільки ту, що необхідна для вирішення завдання гри. Наприклад, потрібно знайти серед багатьох предметів потрібний. У будь - якому випадку процес відбувається легко, невимушено, адже це все ж гра. Ігри для маленьких діток побудовані на цікавих сюжетах, які включають елементи улюблених мультфільмів, казок, і тому обов`язково їм сподобаються. Для дітей шкільного віку запропоновані математичні і логічні завдання. Підібрати серед колекції наших ігор на увагу саму, на ваш погляд, цікаву - не проблема, а з користю проведений час буде запорукою нашого невеликого внеску в розвиток вашої впевненості у власних силах!

Класичною грою на увагу є ігри пазли онлайн, де потрібно збирати картинку з дрібних фрагментів, така дія вимагає великої концентрації, потрібно добре зосередиться на вирішенні поставленого завдання. Щоб зібрати пазл в єдине ціле, доведеться проявити всю свою уважність. Інший класичний представник жанру ігор на увагу - це гра про пошук захованих предметів, це можуть бути букви або цифри, які потрібно знайти на наданому в грі зображенні, замасковані вони дуже добре, і знайти їх буде не так то просто. Ну і звичайно ж, ігри про пошук відмінностей на картинках, в таких іграх перед вами на екрані буде зображено дві, практично однакові картинки, але насправді в них є дуже незначні відмінності, а от які саме - вам і належить дізнатися. Включайте свою уважність на повну силу, вибирайте будь-яку з безкоштовних ігор даної категорії та поринайте в цікаву атмосферу онлайн ігор на увагу.