онлайн ігри  

Бесплатные игры на русском: http://igrobank.com/on-time - играть в На время. Не требуется регистрация, полный экран и многое другое.

Ігри на час

Онлайн ігри на час

Якщо ви зараз перебуваєте в цьому розділі, то це означає, що вас зацікавили ігри на час. Поспішаємо запевнити, що категорія ігор на час - одна з найбільш азартних і цікавих. Як правило, в грі на час необхідно виконати якесь завдання за відведений проміжок часу, для того щоб перейти на наступний рівень. Корисні такі ігри абсолютно всім, без обмежень за віком і статтю - вони відмінно тренують пам`ять, реакцію і увагу. Уміння швидко прийняти рішення теж нікому ще в житті не заважало. Особливо важливо, що гра на час може навчити дбайливому до нього відношенню, а це гідність, на жаль, небагатьох. Повною мірою це можна віднести як до дорослих, так і до дітей. Крім того, для вирішення поставлених у грі завдань доведеться підключити логіку, оскільки на шляху можуть зустрітися найскладніші головоломки, наприклад, зібрати пазл або вибрати якісь певні предмети, керуючись логічними міркуваннями. Багато ігор являють собою бродилки, гонки або одягалки, в кожній потрібно робити все так, щоб встигнути вчасно. Словом, ігри на час - для справжніх екстремалів, люблячих азартні, захоплюючі дії!

Серед ігор на час ви знайдете різноманітність всіляких жанрів, в багатьох іграх ви зустрінете своїх улюблених мультиплікаційних або кінематографічних героїв. Разом з ними ви будете вирішувати самі різні головоломки та інші логічні задачки. Як то кажуть: одна голова - добре, а дві - ще краще. Також і тут, разом зі своїм улюбленим персонажем, пройти цілу онлайн гру буде набагато простіше і цікавіше. У багатьох іграх вам належить проявити всю свою спритність і майстерність реакції. Приміром є гра на час в більярд, але суть цієї гри лежить не в тому, щоб забити кулі в лузи за певний час, а забити в лузи потрібно справжнісінькі бомби, і якщо ви не впораєтесь за відведений на рівень час, тоді більярдний стіл розлетиться на тисячі дрібних трісок. Так що, якщо почнете грати в цю гру, будьте спритними і швидкими. Є й безліч інших безкоштовних ігор на час, де потрібно проявляти не реакцію і спритність, а увагу і винахідливість, в таких флеш додатках потрібно, наприклад, шукати однакові картинки, якщо впораєтесь за потрібний час, перейдете на наступний рівень, і так далі. У кожному разі, ігри в цій категорії дуже яскраві та такі, що добре запам`ятовуються, вибирайте будь-яку і грайте із задоволенням!