онлайн ігри  

Бесплатные игры на русском: http://igrobank.com/race - играть в Гонки. Не требуется регистрация, полный экран и многое другое.

Ігри гонки

Сторінки:       1   2   3   4   5   6   з   16   »

Онлайн ігри гонки

Запрошуємо всіх любителів шалених швидкостей випробувати свої сили в безкоштовних онлайн іграх в категорії «гонки». Якщо такі швидкості і ризик в справжньому житті по-справжньому небезпечні, то в грі вони тільки викликають позитивні емоції! Хлопчики особливо люблять гоночну техніку - мотоцикли, боліди, обожнюють спостерігати за карколомними трюками справжніх гонщиків по телебаченню. А тут їм надана унікальна можливість самим випробувати на собі справжній драйв, відчути себе знаменитим гонщиком і здивувати і порадувати численних роззяв у гоночної траси! Ігри гонки - найкращий спосіб провести час весело, відпочити від навчання і отримати заряд гарного настрою. Ігор у нас багато, в деяких з них - чудова графіка, ще більше наближає до реальності. Можна вибрати собі трасу або дорогу за бажанням - може бути, вам більше подобається поїздка по пересіченій місцевості за містом, а може - нічні міські гонки. Відточити майстерність дріфту, впоратися з крутим поворотом - будь-який хлопчик, незалежно від віку, може стати тут гонщиком. І не виключено, що його ім`я одного разу буде вписано золотими літерами в історію світових чемпіонатів, таких як ралі Париж - Дакар!

Також граючи в онлайн ігри гонки можна спробувати свої сили в справжньому водінні, є ігри, які симулюють справжню їзду по-місту або заміській трасі, є й такі рівні, на яких потрібно здавати як теоретичний іспит на знання правил дорожнього руху, так і практичний, з проходженням найскладніших елементів їзди по-місту: розвороти, повороти, перехрестя, круговий рух, естакади та багато багато іншого. Успішно пройшовши всі ці ігри ви зможете відправлятися в автошколу вже з хорошою базою знань і навичок. Звичайно ж у реальному житті трохи складніше водити автомобіль, але хорошому гонщику онлайн ігор не складно буде адаптуватися до автомобіля в реальному житті і навчання водінню відбуватиметься вже набагато легше, ніж у тих, хто зовсім не грав в гонки онлайн. Так що сміливо вибирайте будь-яку гру, від простої до найскладнішої, наїжджайте тисячі кілометрів по онлайн трасам, які доступні для вас цілодобово і абсолютно безкоштовно і станьте справжнім водієм-професіоналом.

Також в цій категорії є ігри в яких можна удосконалити свої автомобілі, робити тюнінг і стайлінг, міняти технічну частину і удосконалити зовнішній вигляд машини.