онлайн ігри  

Бесплатные игры на русском: http://igrobank.com/rapunzel - играть в Рапунцель. Не требуется регистрация, полный экран и многое другое.

Ігри Рапунцель

Ігри для дівчаток рапунцель

Чарівна Рапунцель запрошує всіх своїх шанувальниць пограти в безкоштовні онлайн ігри на нашому сайті! Студія компанії Дісней ще ніколи не розчаровувала своїх глядачів нецікавими історіями, от і загадкова історія прекрасної Рапунцель підкорила серця мільйонів маленьких і великих глядачів усього світу. Продовжити пригоди разом з героїнею мультфільму ми пропонуємо вам сьогодні. Рапунцель - не зовсім звичайна принцеса. Такий живий і привабливий образ не міг залишитися непоміченим, і не зрівняється по своїй чарівності ні з однією іншою героїнею диснеївських мультиків про принцес. У цій категорії дівчаткам належить не тільки рятувати принцесу з ув`язнення у вежі, а й одягати її, причісувати і розфарбовувати. Рапунцель - героїня казки братів Грімм, але про це мало хто знає з шанувальників мультфільму студії Дісней. Та історія закінчувалася дуже трагічно - золотокоса красуня втрачала своє волосся, а принц - зір, але в підсумку добро таки святкувало! Сила любові долала всі перешкоди, і сльози дівчини повернули зір нещасному закоханому принцу. У комп`ютерних іграх завжди все закінчується добре, і це саме те, що привертає до них таку велику аудиторію і дітей, і дорослих

Ігри з цієї категорії цікаві не тільки для дівчаток дошкільного віку, тут зібрані ігри всіляких жанрів, в яких в тій або іншій якості присутня Рапунцель. Тому тут кожна дівчинка знайде собі відповідну гру. Ви будете робити їй гарний макіяж, одягати її в самі ексклюзивні наряди, створювати нові екстравагантні зачіски, наносити якісний манікюр. Разом з Рапунцель ви відвідуватиме найрізноманітніші заходи, до яких вам обов`язково потрібно буде готуватися разом, разом створювати її новий образ, вибирати одяг і прикраси. Також є ігри, в яких ви будете займатися дизайном інтер`єрів разом з нашою улюбленою принцесою. А є й такі ігри, де потрібно буде дуже добре сконцентруватися і проявити всю свою уважність, так як потрібно шукати заховані цифри і букви, вони дуже добре замасковані в картинках із зображенням Рапунцель, і знайти їх дуже не просто. Все це і багато іншого, чекає вас в цьому розділі, вибирайте ігри і грайте прямо в браузері, не встановлюючи гру до себе на комп`ютер, заходьте сюди частіше, ми намагаємося додавати всі актуальні новинки на цю сторінку.