онлайн ігри  

Бесплатные игры на русском: http://igrobank.com/robots - играть в Роботы. Не требуется регистрация, полный экран и многое другое.

Роботи - ігри онлайн

Сторінки:       1   2   3   з   3   »

Ігри про роботів

Робот - один з найпопулярніших персонажів онлайн ігор. Творці кожної гри наділяють їх власними якостями - як хорошими, так і поганими. У деяких іграх гравцеві доводиться битися з навалою шкідливих і злісних роботів, що вийшли з-під контролю людей, в деяких - навпаки, рятувати з їх допомогою світ. В якості роботів в іграх може бути представлена ​​зброя, і нею необхідно правильно користуватися. Але ж для справжнього героя це не проблема! Який хлопчик відмовиться від гри в роботів? Навіть якщо він вже підріс і його не дуже-то бавлять танцюючі і співаючі роботи - іграшки на батарейках. А взагалі роботи сьогодні оточують нас повсюдно, і ми навіть перестали їх помічати. На виробництві роботи збирають машини і механізми, виконують найскладнішу роботу за людину. Ось і в деяких наших іграх хлопчикам потрібно буде керувати цілком мирними роботами, що допомагають людям. Є в цій категорії й ігри на логіку і увагу, стратегії, бродилки, квести. У таких іграх робот виступає в ролі справжнього помічника, допомагаючи герою розібратися у складній ситуації і вирішити поставлене завдання. Так що вибирайте таку гру, яка потрібна вам саме зараз. Ми поповнюємо ігри щодня, і ви можете щодня грати в нову ігру про роботів на нашому сайті абсолютно безкоштовно!

Напевно самими відомими і популярними роботами є Робокоп і Термінатор. Серед хлопчаків дуже часто виникають суперечки, хто ж з цих роботів крутіше і сильніше, аргументи у всі хлопчиків різні і цілком переконливі. Напевно щоб вирішити раз і назавжди цей спір, розробники і придумали гру про бій цих двох роботів. Але і в грі не було поставлено крапку в цій суперечці, тому ніхто не знає, хто сильніший. У наших онлайн іграх ви зможете пограти як і за Робокопа, так і за Термінатора. Ви підете боротися з лиходіями разом з цими безстрашними і сильними роботами-киборгами, але не дивлячись на всю їх велич перед людьми, вони теж потребують допомоги та підтримки, допоможи їм, а також іншим роботам, які є в наших іграх для хлопчиків про роботи. Вирушай разом з ними в нові пригоди, проходь рівень за рівнем і перемагай бандитів, разом з прикольними роботами це робити дуже весело і цікаво. Грай у безкоштовні ігри "роботи" онлайн, прямо в браузері.