онлайн ігри  

Бесплатные игры на русском: http://igrobank.com/run - играть в Бегалки. Не требуется регистрация, полный экран и многое другое.

Ігри бігалки

Ігри бігалки онлайн

У категорії безкоштовних дитячих ігор «бігалки» ми постаралися зібрати найцікавіші для дівчаток і хлопчиків ігри, що дозволяють вдосталь повеселитися за улюбленим заняттям. Адже бігати і стрибати люблять усі діти без виключень. Можна сміливо сказати, що це найвеселіші з усіх ігор! Кожен персонаж в грі, що управляється дитиною, стрибає, бігає, збирає різні предмети, проходить певні рівні, долає перешкоди на своєму шляху. У багатьох іграх потрібно буде оберігати героя від неприятелів, знешкоджувати їх різними способами, заробляти очки і бонуси. Користь від ігор бігалок очевидна: вони допомагають дитині розвивати швидкість реакції, а крім того - принесуть чимало приємних і радісних хвилин. Раді повідомити всім мамам, татам і хлопцям, що різноманітність ігор цього жанру не залишить байдужим нікого - будь-які, самі дивні подорожі по самим незвичайним місцях - по горах, по лісах, по лабіринтах, пустелях і містам - можна здійснити, граючи в безкоштовні онлайн ігри для дітей бігалки! Всім, хто любить пригоди, веселощі, хто хоче розвинути спритність, вправність і витривалість обов`язково варто грати в ігри бігалки на нашому сайті!

В іграх з даної категорії немає ніякого насильства, жахів, страшилок або стрільби. Всі ігри дуже добрі і цікаві для дітей віку від 4-х до 9-ти років, хоча і навіть дорослі іноді грають в ці іграшки, так проявляється їх ностальгія за шкільною порою. Не дивлячись на всю свою простоту, ці ігри крім гарного настрою і азарту, дуже добре розвивають швидкість реакції і мислення, адже дії гри відбуваються дуже швидко, і рішення потрібно приймати, так сказати на льоту. Також дуже добре розвивається дрібна моторика пальців, адже зазвичай у таких іграх задіяна велика кількість кнопок на клавіатурі, не тільки вказівні стрілки і пробіл, а ще багато інших. Ну і ще один плюс цього жанру ігор, якщо батьки хочуть на деякий час зайнятий своє чадо чимось цікавим, і в той же час самому зробити якусь роботу по дому, то ігри бігалки будуть відмінним рішенням у такій ситуації, вони захоплюють дитину дуже сильно, дайте їй вибрати вподобану гру, і її вже не відірвеш від неї. Не забувайте що всі ігри на нашому сайті абсолютно безкоштовні і їх не потрібно встановлювати на ваш комп`ютер, вони працюють в режимі онлайн.