онлайн ігри  

Бесплатные игры на русском: http://igrobank.com/search-objects - играть в Поиск предметов. Не требуется регистрация, полный экран и многое другое.

Пошук предметів - ігри онлайн

Сторінки:       1   2   3   4   5   6   з   16   »

Грати в ігри про пошук предметів

Ігри в категорії пошук предметів являють собою захоплююче заняття для дорослих і дітей. Найчастіше вони розраховані на багато годин гри, оскільки процес пошуку досить складний - предмети можуть знаходитися в найнесподіваніших місцях, і для того щоб їх виявити, потрібно бути дуже уважним. Ігри для дітей, звичайно, простіше, і в них дітлахам дається завдання знайти заховані предмети, цифри або зображення героїв на барвистих картинках - сюжетах з мультиплікаційних фільмів, казок чи просто красивих пейзажах. Тренування уваги дуже важливе для людини будь-якого віку, статі та роду занять. Одне з можливих назв для цієї категорії - головоломки. Тут і справді доводиться поламати голову, перш ніж завдання пошуку потрібного предмета вирішиться. На нашому сайті зібрані найцікавіші і найзахоплюючі безкоштовні онлайн ігри пошук предметів. Врахуйте, що механічний перебір варіантів у цих іграх не працює, тут необхідно вдумливо і уважно, крок за кроком просуватися вперед. Тільки не думайте, що від цього ігровий процес стає нудним! Чудова графіка, зміна обстановки на екрані не дасть вам занудьгувати і буде постійно тримати в напрузі ваш розум!

Онлайн ігри про пошук предметів змушують добре потренувати свою увагу, адже в багатьох іграх предмети заховані найцікавішим чином, так що їх не дуже просто знайти, якщо це букви або цифри, то шукати ви їх будете за допомогою збільшувального скла, неозброєним оком їх знайти просто не реально. Проте, ігри про пошук цифр досить прості, адже є ще набагато складніші ігри з даної категорії. Приміром гра, в якій потрібно знайти деталі від справжнього автомобіля, а вони розкидані по всьому гаражу і зробити це дуже не просто, вся графіка промальована дуже якісно і деталі вміло замасковані під елементи інтер`єру гаража. Здавалося б не проблема клікати по всьому, що є на екрані, але не тут то було, за кожну помилкову спробу з вас будуть знімати призову суму, якщо ваш баланс очок увійде в мінус, то ви попросту програєте. Так що намагайтеся робити пошук деталей дуже зважено. А крім того, багато ігор з цього жанру ще й на час, тобто, щоб пройти потрібний рівень, слід вкластися за відведений для нього час, а це суттєво ускладнює завдання для гравця.