онлайн ігри  

Бесплатные игры на русском: http://igrobank.com/shooting - играть в Стрелялки. Не требуется регистрация, полный экран и многое другое.

Стрілялки - ігри онлайн

Сторінки:       1   2   3   4   5   6   з   12   »

Ігри для хлопців стрілялки

Немає для хлопчаків більшогї розваги, ніж пограти в стрілялки. Ви, напевно, здивуєтеся, але і для дорослих «дядечок» теж! Недарма сьогодні так багато молодих і не дуже чоловіків бере участь у міських геймплеях, грають у пейнтбол. У цих же іграх із задоволенням беруть участь і дівчата. Звичайно, влаштовувати справжню пальбу зі справжньої зброї - дуже небезпечно і суперечить закону, а ось вдосталь настрілятися в онлайн грі ніхто вам не заборонить. Цікаво те, що в кожній з ігор, зібраних на нашому сайті в категорії «стрілялки» ти можеш приміряти самі різні образи. Наприклад, стати крутим бійцем спецназу, або мисливцем, вистежуючи дичину. А можеш навіть перетворитися на космічного мандрівника, що рятує нашу блакитну планету від вторгнення агресивної нації інопланетного походження. У будь-якому випадку тобі знадобиться неабияка вправність, влучність і трохи вільного часу.Не включай занадто голосно звук, щоб не сполохати всіх сусідів звуками стрілянини, адже гра буде неабиякою! До твого відома, стріляти у нас можна не тільки боєприпасами, а й найнесподіванішими предметами - наприклад, птахами. Ми постаралися урізноманітнити для тебе ігри, і зібрали тільки найцікавіші і захоплюючі на своєму сайті!

Граючи в ігри стрілялки для хлопчиків можна ознайомитися з найсучаснішою зброєю, яка щойно надійшла на озброєння до однієї з армій світу. Будь-яка військова техніка і зброя, яка є на озброєнні в будь-якій армії можна знайти в іграх онлайн стрілялках. У цих іграх можна потренуватися стріляти з цієї зброї в різних умовах, це може бути і тир, де потрібно стріляти по статичних і рухомих мішенях, також це може бути і справжнє бойове завдання, де потрібно стріляти по справжньому противнику, який теж буде вести по тобі стрілянину. В одній стрілялці потрібно бути дуже влучним і стріляти дуже точно, враховувати всі фактори навколишнього середовища, починаючи від напрямку вітру і закінчуючи швидкістю переміщення мішені, в іншій же грі можна стріляти практично навмання і проте при цьому потрапляти в яблучко. Вибирай будь-яку з ігор та грай прямо на сторінці з грою, не потрібно нічого встановлювати і не потрібні ніякі реєстрації, всі онлайн стрілялки абсолютно безкоштовні.