онлайн ігри  

Бесплатные игры на русском: http://igrobank.com/space - играть в Космос. Не требуется регистрация, полный экран и многое другое.

Ігри космос

Сторінки:       1   2   3   4   з   4   »

Космічні ігри

Космос завжди був і залишається чимось загадковим для людства. Його неосяжні простори дозволяють людській фантазії робити найнеймовірніші припущення в різні історичні моменти. І якщо в далекі часи люди могли просто дивитися в небо і рахувати зірки, то зараз вчені можуть спостерігати за зірками не тільки галактики Чумацький шлях, а й сусідніх з ним галактик. Зараз космічний простір посилено вивчається вченими всіх країн нашої планети не тільки за допомогою телескопів, але і за допомогою супутників, орбітальних станцій і космічних кораблів. Але чим більше відповідей знаходять вчені про космос, тим більше питань у них виникає. На нашому сайті Ви зможете грати в космічні онлайн ігри для дітей. Ці ігри залучать як дівчаток, так і хлопчиків. Для дівчаток цікаво буде виростити інопланетні рослини або доглядати за фантастичними тваринами. У цих онлайн іграх можна буде познайомиться з гардеробом інопланетянина і спробувати стильно одягнути його та причесати. Ви зможете відкрити кафе на якій-небудь фантастичній космічній станції і спробувати завоювати прихильність клієнтів з різних планет. Для хлопчиків існують гонки на космічних кораблях і різні стрілялки з цих же кораблів. І хлопчиків і дівчаток залучать до себе різні логічні ігри з космічною тематикою, також ці онлайн ігри дадуть тобі можливість дізнатися трохи більше про космос, порахувати космічні тіла, планети чи зірки. Впевнені, Ви зможете знайти безліч захоплюючих і безкоштовних онлайн ігор на нашому сайті.

Фантазія людини не має меж, і людині дуже властиво фантазувати, додумувати щось своє про ще не вивчене. Багато людей вірять що в космосі є життя, що на далеких планетах живуть такі ж люди як і ми, а може інший вид людей. Це поки ще ніхто не зміг ні довести, ні спростувати і тому кожен може придумувати на цю тему все, що завгодно. В онлайн іграх з цієї серії прекрасно видно, яка фантазія у авторів щодо космосу. Ні, звичайно є і гри про космос де цілком правдоподібно показується робота космічних станцій або життя космонавтів, але таких ігор одиниці, в основному це фантастичні ігри про битви інопланетян з людьми або іншими цивілізаціями. І ви зможете взяти участь в таких баталіях, ви будете вступати у двобій з інопланетними істотами, літати на космічних винищувачах і наносити потужних ударів по агресивно налаштованих гуманоїдах. Ви зможете врятувати нашу планету Земля від навали злих прибульців, в ваших руках буде найпотужніша космічне зброя, яку ви зможете апгрейдити проходячи один рівень за іншим. Грати в такі ігри люблять переважно хлопчики, дівчаткам більше цікаві ігри одягалки або ігри про Барбі. У дитинстві кожен другий хлопчик заявляє, що він коли виросте, стане космонавтом. У цих безкоштовних іграх у кожного хлопчика є можливість відчути себе відважним космонавтом рятуючим все людство. Вибирайте гру і вперед, станьте Брюсом Віллісом, який рятує планету Земля від страшного астероїда.