онлайн ігри  

Бесплатные игры на русском: http://igrobank.com/spiderman - играть в Человек-паук. Не требуется регистрация, полный экран и многое другое.

Ігри людина - павук

Сторінки:       1   2   з   2   »

Ігри людина павук онлайн

Супер незвичайний герой, людина з генами павука Пітер Паркер - зовсім не був створений, як персонаж художнього фільму, як думають багато. Спочатку він з`явився в коміксах, причому став самим першим не дорослим персонажем таких видань. Дата його появи на світ - 1962 рік. Не одне покоління хлопчиків мріяло бути схожим на супергероя Людину-Павука, хоча спочатку хлопчик Пітер був не з числа привабливих і помітних. Будучи нелюбим своїми однокласниками, він терпів глузування і приниження, в тому числі і від тієї дівчини, в яку таємно закоханий. Але одного разу все його життя перевертається з ніг на голову. Це відбувається після того, як Пітера вкусив павук. Павук був не зовсім звичайним - точніше радіактивним, і це допомогло Пітеру не тільки кардинально змінитися, але й стати справжнім захисником людства від зла. На основі коміксів надалі і були створені кілька художніх фільмів про Спайдермена, і, звичайно, комп`ютерні онлайн ігри. Людину-павука визнали третім за популярністю з усіх героїв коміксів, зображенням цього супергероя прикрашений одяг, продукти, іграшки та багато товарів. Ми пропонуємо хлопчикам, небайдужим до героя - павука, випробувати свої сили в його битві зі злом на нашому сайті, граючи в безкоштовні онлайн ігри.

Популярність спайдермена не падає і сьогодні, виходять все нові версії фільмів, з новими сценами і доповненнями, з новими акторами і в нових постановках. Теж саме відбувається і з коміксами, виходять все нові журнали з описом пригод нашого улюбленця людини-павука. А вже якщо говорити про безкоштовні онлайн ігри для хлопчиків, то ігор про спайдермена вийшло вже незліченну кількість, а найкращі з них ми відбираємо і розміщуємо на цій сторінці. Всі відібрані нами ігри є абсолютно безкоштовними і не вимагають установки на ваш персональний комп`ютер. Разом зі спайдерменом ви будете не тільки стрибати за допомогою павутини по стінках висотних будівель, але хвацько кататися на спортивних мотоциклах по нічному місту. Так, виявляється Пітер Паркер любить і такого роду розваги. Це коли він одягає свій костюм, то стає справжнім воїном, а в душі він боязкий і ранимий хлопець, який любить одну симпатичну дівчину і хоче бути разом з нею, але їм завжди щось заважає, і це щось зазвичай є злим і з агресивними намірами. Відправляйтеся разом з людиною-павуком на зустріч самим божевільним пригодам, боріться зі злом усіма своїми силами і у вас обов`язково все вийде.