онлайн ігри  

Бесплатные игры на русском: http://igrobank.com/sports - играть в Спортивные. Не требуется регистрация, полный экран и многое другое.

Ігри онлайн спортивні

Сторінки:       1   2   3   4   5   6   з   8   »

Спортивні ігри для хлопчиків

Спорт - чудо, яке дарує нам здоров`я, силу, витривалість. Спорт - це саме життя. Його люблять і діти, і дорослі, і дівчата, і хлопці. А ще спорт дарує нам позитивні емоції, гарний настрій і вчить перемагати. Змагатися на швидкість, влучність, силу - це так цікаво! Навіть якщо ти береш участь не в справжніх спортивних змаганнях, а у віртуальних. У категорії «ігри спортивні» і хлопчики, і дівчатка можуть вибрати для себе найцікавішу гру, віддати перевагу тому виду спорту, який їм цікавий більше інших. Але ще краще - спробувати взяти участь в самих різних змаганнях, випробувати свою реакцію, кмітливість і вміння логічно мислити. Так - так, адже спорт і логіка - нероздільні. Тут теж потрібно вірно розробити стратегію. Пам`ятаєте знамениту фразу «Сила є - розуму не треба»? У справжньому спорті все навпаки. І безкоштовні онлайн ігри вам можуть це довести. До того ж в ході гри гравці можуть спробувати самі незвичайні і екзотичні види спорту, наприклад, сноубординг або навіть вітрильний спорт. На вулиці - спекотне літо, а тобі хочеться з`їхати з крутої гірки на лижах? Будь ласка - заходь на наш сайт, відкривай категорію «спортивні ігри» і - ти вже мчиш вниз по самій крутій гірськолижній трасі!

Спортивні ігри онлайн - це не тільки спосіб розваги, це ще й хороше джерело інформації, адже в кожній грі можна вивчити правила. Наприклад багато хлопчаків не знають як правильно грати в бейсбол, адже цей вид спорту не дуже розвинений на теренах пострадянського простору, а в онлайн грі детально розписано, що і як потрібно робити, в який момент і куди бігти, коли і куди відбивати м`яч, як його тримати і кидати - всі ці моменти діти можуть дізнатися з безкоштовних ігор для хлопчиків, зібраних в цій категорії.

Ну і звичайно ж не у всіх є можливість грати в різні досить екзотичні види спорту, такі як гольф, наприклад. Тому що для такої гри потрібно мати не тільки бажання та інвентар, а ще й великий простір, адже гра відбувається на великій відкритій місцевості, яку дуже важко знайти в умовах сучасних мегаполісів. У таких ось випадках, спортивні онлайн ігри для хлопчиків є дуже хорошим компромісним варіантом. Вибирайте будь-яку із запропонованих ігор і починайте грати, її навіть не потрібно встановлювати, грати можна прямо у вашому браузері.