онлайн ігри  

Бесплатные игры на русском: http://igrobank.com/tanks - играть в Танки. Не требуется регистрация, полный экран и многое другое.

Ігри танки

Сторінки:       1   2   з   2   »

Ігри танки онлайн

Створюючи сайт дитячих ігор, і відкриваючи категорію ігор для хлопчиків, ми звичайно ж, не могли обійти увагою таку популярну і улюблену і хлопчиками, і дорослими чоловіками «забаву», як ігри танки. Одними з найперших ігор для ігрових приставок були саме «танчики», як називали їх в народі. У цю гру цілі ночі безперервно «рубалися» ваші мами і тата. Так-так, і мами теж! У той час неможливо було собі уявити, яких висот досягнуть комп`ютерні ігри, яка графіка буде їх супроводжувати, як реалістичні можуть бути «іграшкові» танкові битви. Ми постаралися зібрати найкращі з безкоштовних онлайн ігор на цьому сайті для хлопчаків, які мріють «покермувати» танком, літаком, гелікоптером і іншою бойовою технікою. Навіть на БТР тут запросто можна поганяти! І не тільки поганяти, а й постріляти вдосталь. Ви зможете зіграти і в ті самі, прості, перші іграшки, щоб відчути зміни, які з ними відбулися. Для кожного хлопця немає кращого способу відчути драйв, ніж у грі про війну та про бойову техніку. Але багато з представлених тобі ігор зажадають від тебе не тільки вміння керувати танком і влучно стріляти з гармати, а й справжніх якостей керівника, воєначальника. Тобі належить врятувати рідну землю від самих лютих ворогів!

Танчики мають безліч переваг перед звичайними машинками, нехай навіть і військовими. Сучасні танки досить таки швидкісні і можуть розвивати швидкість як і військові автомобілі, ось тільки прохідність у машин набагато менше, танк може проїхати через дуже великі перепони, така дрібницю як бетонний паркан, він навіть не помітить. Танк знесе все на своєму шляху, не зможе знести хіба що такий же танк, і коли танки сходяться в бою - це буде дуже видовищна дія. Є ігри в яких ви будете боротися з армією супротивника з піхоти або мотострільців, з такою армією вам буде легко впоратися, ви будете модернізувати свій танк з кожним новим рівнем, і тим самим підвищувати його бойову потужність. Але от якщо в супротивниках у вас буде армія танків, тоді вам доведеться дуже не солодко і тут потрібно продемонструвати всю свою влучність, спритність і бойовий дух, для того щоб перемогти свого бойового супротивника. Ну і звичайно ж є ігри, в яких ви будете брати участь в гонках на танках, це досить забавно, адже танку не обов`язково дотримуватися правил дорожнього руху, він не боїться нічого, танк бояться інші учасники перегонів.