онлайн ігри  

Бесплатные игры на русском: http://igrobank.com/taxi - играть в Такси. Не требуется регистрация, полный экран и многое другое.

Ігри таксі

Ігри гонки таксі

Будь-який водій таксі може розповісти тобі, що в його роботі найголовніше - виконати замовлення клієнта, і в цілості й схоронності доставити його з пункту А в пункт Б за певний час. Крім того, в роботі таксиста немаловажна якість обслуговування, від цього безпосередньо залежить заробітна плата водія. По суті, більшість ігор в категорії «таксі» являють собою якісь гонки на час, але на відміну від звичайних гонок, вони мають ряд необхідних для виконання умов. По-перше, потрібно першим роздобути свого клієнта, обійшовши конкурентів. По-друге, встигнути доставити клієнта за адресою за строго відведений час. По-третє, зробити так, щоб клієнт залишився живий і здоровий. Тільки дотримуючись всіх цих умови, можна заробити умовні гроші - бали, і перейти на наступний рівень. Кращі безкоштовні онлайн ігри в категорії «таксі» допоможуть тобі весело провести час, отримати задоволення від процесу, і навіть дізнатися багато нового про професії таксиста. У нас є смішні ігри таксі, є серйозні. Все залежить від того, що тобі більше до смаку. Багато хлопців, які віддають перевагу іграм симуляторам або стратегіям, гідно оцінять поєднання скажених швидкостей, необхідності розробки бізнес-плану та можливості отримання навичок водія, які можуть бути присутніми у грі з категорії «таксі».

В іграх про таксі, які відносяться до симуляторів, потрібно не тільки виконувати завдання, тобто знаходити клієнтів і вчасно їх доставляти в потрібне їм місце, а й треба ще займатися різними іншими справами, якими займаються справжні таксисти, просто для клієнтів це не завжди помітно, але це і є робота таксиста. У хорошого водія таксі машина завжди повинна бути у відмінному стані, повинні якісно працювати всі вузли та агрегати, таксист повинен доглядати за своєю машиною, як за жінкою, після кожної робочої зміни робити маленьке технічне обслуговування автомобіля, перевірку працездатності всіх деталей автомобіля. І кожен раз перед виїздом на зміну потрібно обов`язково помити машину, як усередині, так і зовні. Адже, як кажуть, зустрічають по одягу, а проводжають по розуму. Ось і таксі зустрічають клієнти по зовнішньому вигляду автомобіля, а вже потім оцінюють водійські якості таксиста. Якщо ви хочете мати постійних клієнтів, нехай навіть і у віртуальних онлайн іграх, то треба виконувати всі ці негласні правила, і тоді успіх вам буде гарантований!