онлайн ігри  

Бесплатные игры на русском: http://igrobank.com/towers - играть в Башни. Не требуется регистрация, полный экран и многое другое.

Ігри башні

Ігри онлайн башні

Для сучасної людини слово `вежа` викликає асоціації з замками, які неодмінно були побудовані кілька століть назад і пережили безліч нападів і різних історичних подій. В вежах часто сиділи принцеси, а принци їх звідти визволяли абсолютно різними способами. У баштах розміщували різні лабораторії, котрі від експериментів ексцентричних учених найчастіше страждали, якщо зосвім не руйнувалися. З веж був найкращий огляд території навколо замку, де сиділи стражники і попереджали про наближення гостях або може ворога. І за часту саме в баштах розміщують саму сильну зброю, яку мали власники споруди. Вежа - це насамперед оборонна споруда, їх будували ще древні єгиптяни. Саме з башт робили найточніші постріли спочатку з луків, а потім вже з гармат. Башні використовуються і досі, тільки з часів своїх перших будов вони істотно змінилися. Звичайно ж і їх оборонна потужність зросла в багато разів. Завдання такої будови - охорона власності від нападів як чужих військ, так і від нападів диких тварин. Саме цим пропонують зайнятися онлайн ігри башні на нашому сайті. Спробуйте озброїти свою вежу так, щоб вона вистоїла саме лютий напад. Або навпаки спробуйте розрахувати постріли зі зброї так, щоб зруйнувати вежу ворога. В онлайн іграх ви будете вести оборонну лінія з висоти баштових будов, у вас на озброєнні буде сама різна зброя, якою ви зможете ліквідувати нападаючи на вас армії. Від рівня до рівня ви зможете модернізувати свої фортеці, обладнати новим видом зброї, зміцнювати свою броню і робити багато інших дій, які будуть позитивно позначатися на потужності ваших споруд.

А може Ви віддаєте перевагу творити, а не руйнувати? Тоді наш сайт пропонує Вам спробувати онлайн ігри, в яких Вам належить будувати вежі і схожі на них споруди. Такі будівлі повинні бути непереможними. Є в цьому жанрі й ігри на розвиток логіки, зазвичай в таких флеш додатках вам потрібно буде будувати замки та інші висотні фортеці, вам потрібно буде робити розрахунки, робити заміри і крок за кроком зводити свої будівлі, які повинні бути дуже міцними, щоб протистояти різним руйнівним факторам. Ігри з цієї категорії, як не дивно, найбільше подобаються хлопчикам, дівчатка дуже рідко в них грають. І проте наш сайт запрошує Вас заглянуть жанр онлайн ігор башні, і Ви обов`язково знайдете гру, яка надовго захопить Вашу увагу і інтерес. Ви можете вибирати будь-яку з представлених ігор і грати в неї прямо у вашому браузері, без попередніх інсталяцій на ваш персональний комп`ютер, всі ігри про вежі абсолтно безкоштовні.