онлайн ігри  

Бесплатные игры на русском: http://igrobank.com/wander - играть в Бродилки. Не требуется регистрация, полный экран и многое другое.

Ігри бродилки

Сторінки:       1   2   3   4   5   6   з   14   »

Ігри бродилки онлайн

Ігри бродилки люблять, напевно, всі - від мала до велика. Дорослі грають у них в мобільних телефонах і в перервах в роботі на комп`ютері, діти - вдома, одні і з друзями. Навіть для самих маленьких гравців придумано чимало найцікавіших пригод - бродилок. А кожна гра бродилка і є пригода. У кожній є свій власний сюжет, герої і цілі. Найчастіше героям в грі належить подолати будь-який шлях, причому подорож може бути самою хитромудрою. По дорозі необхідно зібрати по можливості всі бонуси, здолати перешкоди, зберегти життя і здоров`я свого персонажа, захистити його від ворогів. В якості доповнень ігор бродилок можуть бути використані елементи стрілялок, стратегій та інших жанрів, але це - ігри для хлопців постарше. Для малюків ігри простіше, з нескладним управлінням і завданнями. Але в кожному разі бродилка - це якісна графіка, яскраві персонажі, веселе проведення часу. Крім того, дії розвивають логічне мислення, реакцію й фантазію. Звичайно, не всяку гру можна пройти з першого разу, і доведеться знову і знову до неї повертатися, щоб завершити подорож. Але і це добре - посидючість і наполегливість у досягненні мети - теж важливі якості для людини!

Бродилки також відносяться і до інших категорій, таких як аркади, пригоди, бігалки, квести і збиралки. Граючи в них ви кожен раз вирушаєте в нову подорож, зазвичай дія відбуваються у вигаданому світі, по шляху свого квесту ви будете не тільки бродити, але і бігати, стрибати, збирати різні бонуси, боротися з різними ворогами, але не жорстоко їх вбивати, а долати самими різно образними способами. Самою класичною Бродилкою, знаменитою на весь світ, є гра Супер брати Маріо. Де чудесний сантехнік подорожує по каналізаційних світам в пошуках своєї принцеси, на своєму шляху він бореться з усякими літаючими черепахами, екзотичними рослинами та іншими дивними звірятками. У кінці кожного світу він бореться з найголовнішим ворогом, який взяв у заручники кохану Маріо, але як виявляється двійників у головного ворога дуже багато і всіх їх треба побороти, перш ніж Маріо добереться до справжнісінького. Різних модифікацій цієї гри вже дуже і дуже багато, і всі вони дуже улюблені дітьми різного віку вже не один десяток років. І у всі ці ігри ви можете пограти у нас на сайті повністю безкоштовно і без реєстрації, в режимі онлайн.