онлайн ігри  

Бесплатные игры на русском: http://igrobank.com/winx - играть в Винкс. Не требуется регистрация, полный экран и многое другое.

Вінкс ігри

Сторінки:       1   2   3   4   5   з   5   »

Ігри для дівчаток вінкс

Один з найбільш успішних виробників мультиплікаційних фільмів - компанія Nickelodeon - подарувала одного разу дівчаткам чарівних супутниць в їх фантазіях і мріях - чарівних фей Вінкс. І оскільки ці героїні здобули небачену популярність, були створені і численні комп`ютерні ігри Вінкс, для того щоб шанувальниці могли продовжувати своє спілкування зі своїми улюбленими Феями і за комп`ютером. Вінкс стали справжньою культурою - адже кожна героїня володіє власним характером, уподобаннями і смаками, і дівчатка із задоволенням занурюються в їх чарівний світ. Вони переймають навіть стиль і музичні пристрасті персонажів. Може бути, це і було б не дуже добре, якби феї не були настільки позитивними героїнями, а їх головне завдання - боротьба зі злом. У кожної з них є власні чарівні сили і магічні хитрощі. На сайті зібрані найцікавіші ігри для дівчаток - прихильниць Вінкс. Грати в них можна безкоштовно, і це не може не радувати батьків. Світ чарівництва і краси чекає! Вибирайте гру за смаком: можна розфарбовувати Вінкс в різні кольори, допомагати їм у пригодах, і це завжди цікаво!

Разом з феями з Вінкс клубу ви будете приймати участь в самих різних аспектах життя їх учасниць. Дівчатка вчаться в школі чарівниць добрій магії, і ви теж будете цьому вчитися. Але крім їх секретного клубу є у них і інші хобі та захоплення, адже вони хоч і феї, але теж дівчатка, а це означає, що вони як і всі люблять модні прикраси, люблять відвідувати салони краси і покази мод, а також добре одягатися, робити собі і своїм подругам зачіски та манікюр. І все це ти теж будеш робити разом зі своїми улюбленими Феєчками. Але крім такого роду розваг у тебе будуть і інші види ігор, наприклад, в одній з ігор про Вінкс ти зможеш зробити інтер`єр для дому дівчаток-фей, вибрати потрібні меблі, підібрати необхідні аксесуари, зробити гарний декор для стін і стелі, і багато-багато іншого. Також ти зможеш складати пазли на яких зображені дівчата, вони досить різні за складністю, і складність гри ти можеш вибирати самостійно, від дуже простого пазла, до нереально складного. І це далеко не все, що ти зможеш робити разом зі своїми улюбленими персонажами, читай опис до кожної гри і вибирай ту, яка тобі сподобається, в кожну з них можна грати на нашому сайті абсолютно безкоштовно, удачі!